Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز0
دیروز1662
در هفته3356
در ماه44573
مجموع332112

بازدید کنندگان برخط

7
Online

 حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی با حضور در اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد، سلام گرم رهبر معظم انقلاب به شرکت کنندگان در این اجلاسیه را ابلاغ کرد.

 
حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رییس دفتر رهبر معظم انقلاب از ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب به اعضای جامعه مدرسین و شرکت کنندگان در نهمین اجلاسیه خبر داد و گفت: وقتی می خواستم به این اجلاس بیایم، ایشان فرمودند به همه عزیزان، علما و مدرسین سلام گرم ما را برسانید؛ متقابلا من هم سلام شما را خدمت ایشان ابلاغ خواهم کرد.
 
وی با تقدیر از برگزاری کنندگان نهمین اجلاسیه جامعه مدرسین، گفت: این اجلاس، اجلاسیه بسیار باشکوهی است، بیانات حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی و دیگر عزیزان بسیار ارزنده بود. ان شاءالله محتوای برنامه ها به صورت یک جزوه و کتاب چاپ و در اختیار دیگران قرار گیرد تا استفاده مطلوب و لازم صورت گیرد.
 
وی گفت: در شرایط فعلی دشمنان تمام سعی شان این است که به جهانیانی که به این نظام مقدس امیدوار شده اند و آثارش را در همه جا دیده اند القا کنند که نظام اسلامی کارآمد نیست و نمی تواند زندگی مردم را تامین کند و همه توطئه ها در این راستا است.
 
رییس دفتر رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: معظم له در دیداری که به مناسبت 19 دی با مردم شریف قم داشتند عمده تاکید شان بر این بود که آنچه سبب سقوط رژیم شاه شد فراگیری فساد در رژیم بود و آنها در همه چیز فاسد بودند.
 
وی یادآورشد: اگر این نظام مقدس ناکارآمد است، این همه پیشرفت کی و کجا حاصل شده است؟ امروز ما به جایی رسیده ایم که ملت های دیگر نظام و مردم، رهبر و سیاستمداران ما را الگوی خود می دانند و این باید برای مردم تبیین شود.
 
وی تاکید کرد: این نظام دنیا و آخرت مردم را تؤامان تامین می کند، این نظام خود را تنها مسؤول دنیای مردم نمی داند بلکه می خواهد آخرت مردم و بهشت آنان را نیز تامین کند.
 
رییس دفتر رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: امروز روحانیت در اوج عزت است و بهترین فرصت را در اختیار دارد و متاسفانه این جایگاه به خوبی تبیین نشده است.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom