Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1272
دیروز1474
در هفته5536
در ماه40797
مجموع182798

بازدید کنندگان برخط

8
Online

حجت الاسلام والمسلمین احمد فرخ فال روز پنج شنبه 14 آذرماه 1398، در نشست عمومی نهمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین و علمای بلاد که در اصفهان برگزار شد، گزارشی از روند شکل گیری و برگزاری کمیسیون های مقدماتی و برنامه های این اجلاسیه ارائه کرد.


رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تشریح فعالیت صورت گرفته در سه کمیسیون اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین و علمای بلاد، گفت: با حضور کارشناسان و شخصیت های برجسته در کمیسیون های مختلف مسائل متعددی مورد توجه قرار گرفت.

وی گفت: مسائل مطرح شده در این کمیسیون ها با امضای رییس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به قوا، نهادها و دستگاه های مختلف ارسال خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال افزود: در کنار فعالیت کمیسیون ها، شماری از اعضای بلندپایه جامعه مدرسین خدمت برخی از علمای بزرگواری که امکان حضورشان در اجلاسیه مقدور نبود نیز رسیده اند و از نظرات این عزیزان بهره برداری شده است.

وی از میزبانی ارزشمند استان اصفهان، حوزه علمیه استان و شخص حضرت آیت الله مظاهری تقدیر کرد.

رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پایان گفت: حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی، رییس دفتر رهبر معظم انقلاب تمایل داشتند در این اجلاس شرکت کنند لیکن با توجه به تداخل برنامه ها، در تماسی تلفنی سلام گرم ایشان را به علما و شرکت کنندگان در این اجلاس ارزشمند ابلاغ کردند.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom