Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1278
دیروز1474
در هفته5542
در ماه40803
مجموع182804

بازدید کنندگان برخط

5
Online

آیت الله طباطبایی نژاد روز پنج شنبه 14 آذرماه 1398، در نشست عمومی نهمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد که در اصفهان برگزار شد، خصومت کینه توزان و دشمنان را نشانه حقانیت مسیر انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران دانست.


نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، با تقدیر از نقش آفرینی جامعه مدرسین در طول دوران حیات خود قبل و بعد از انقلاب، تصریح کرد: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم منشا خدمات و تاثیرگذاری های فراوانی چه قبل و چه بعد از انقلاب بوده است.

آیت الله طباطبایی نژاد با بیان این که جامعه مدرسین حوزه علمیه قم منشا برکات فراوانی بوده است، گفت: جامعه مدرسین قبل از پیروزی انقلاب با امضای مرجعیت حضرت امام (رحمت الله علیه)، جان ایشان را حفظ کردند.

ایشان در ادامه با اشاره به اهمیت تحول در حوزه های علمیه اظهار داشت: تحول امری یک روزه و دو روزه نیست، به مرور زمان پیدا می شود، در حوزه علمیه قم و حوزه های علمیه کشور در طول این سال ها تحول خوبی در همه زمینه ها از جمله متون درسی، امتحانات و دیگر عرصه ها ایجاد شده است که جای تقدیر دارد.

آیت الله طباطبایی نژاد تاکید کرد: بحمدلله در ساحت های مختلف، حوزه نظم پیدا کرده و گسترش و رونق کمی و کیفی بسیار خوبی پیدا کرده که همه اینها به برکت انقلاب اسلامی است.

ایشان افزودند: امروز حوزه ممتازین و نخبگان ارزشمندی دارد؛ نباید گلایه کنیم که پیشرفت نکرده ایم، البته جای پیشرفت هنوز وجود دارد و بخشی از این پیشرفت ها به برکت وجود جامعه مدرسین حوزه علمیه قم است.


نماینده ولی فقیه در اصفهان با اشاره به کاستی های حوزه علمیه قم در زمینه زیرساخت ها و کمبود فضای مدارس، گفت: نیاز است بزرگان و مراجع برای احداث مدارس و مکان هایی که طلاب تحصیل و زندگی کنند اهتمام بیشتری داشته باشند.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom