Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1271
دیروز1474
در هفته5535
در ماه40796
مجموع182797

بازدید کنندگان برخط

8
Online

نشست عمومی نهمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد با حضور اعضای محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علما و روحانیون محترم استان های اصفهان، مرکزی و چهارمحال و بختیاری  صبح روز پنج شنبه 1398/09/14) با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران، در سالن شهید مطهری - اردوگاه فرهنگی آموزشی شهید بهشتی شهر ابریشم اصفهان آغاز به کار کرد.


در زمان ارسال این گزارش، حضرات آیات و حجج اسلام والمسلمین  آقایان محمد یزدی، مرتضی مقتدایی، محمود عبداللهی، سید احمد خاتمی، محمد غروی، علیرضا اعرافی، نجم الدین مروجی طبسی، سید احمد حسینی خراسانی، علی مومن، حسن ممدوحی، علی نکونام، مصطفی موسوی اصفهانی، احمد بهشتی، عبدالنبی نمازی، سید محمدرضا مدرسی یزدی، عباس کعبی، مهدی شب زنده دار، از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اراک؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد علی نکونام، نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد و علما و فضلای تراز اول سه استان در این اجلاس حضور پیدا کرده اند.


لازم به ذکر است، بر اساس برنامه پیش بینی شده، نشست عمومی نهمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود، و ضمن ارائه گزارش مصوبات کمیسیون های سه گانه این اجلاس، برخی شخصیت های کشوری و جمعی از علما و شخصیت های سه استان سخنرانی خواهند نمود و در پایان با صدور بیانیه ای این اجلاس به پایان خواهد داد.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom