Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز558
دیروز1342
در هفته8468
در ماه44090
مجموع2187101

بازدید کنندگان برخط

6
Online

اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حاشیه نهمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد، روز چهار شنبه مورخ 13 آذرماه 1398 با حضور در بیت آیت الله ناصری از ایشان عیادت کردند.


حضرات آیات و حجج اسلام والمسلمین آقایان مرتضی مقتدایی، قائم مقام جامعه مدرسین و محمود عبداللهی، عضو هیئت رئیسه جامعه و عبدالنبی نمازی، عضو شورای عالی جامعه مدرسین و احمد فرخ فال، رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با حضور در بیت آیت الله ناصری در شهر اصفهان ضمن عیادت از معظم له گزارشی از اهداف و برنامه های دو روزه نهمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین خدمت ایشان ارائه نمودند.


حضرت آیت الله ناصری نیز ضمن تشکر از لطف اعضای جامعه مدرسین و دعا برای سلامتی مقام معظم رهبری، ابراز امیدواری کردند جامعه مدرسین همچون گذشته بتواند در حمایت و پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی مستدام باشد.

 

اعضای جامعه مدرسین نیز در پایان برای سلامتی و طول عمر آیت الله ناصری دعا کردند.

 

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom