Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز37
دیروز1702
در هفته4961
در ماه40583
مجموع2183594

بازدید کنندگان برخط

4
Online

 

شماری از علمای بلاد و شخصیت‌های حوزه‌های علمیه در استان‌ها در ارتباط زنده تصویری با دوازدهمین اجلاسیه جامعه مدرسین و علمای بلاد که در قم در حال برگزاری است به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود درباره رسالت حوزه‌های علمیه در تحقق و دفاع از اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی پرداختند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، حجت الاسلام والمسلمین مصباح عاملی مدیر حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز، آیت الله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور، آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امم جمعه یزد دیدگاه‌های خود را در خصوص ماموریت‌های حوزه در دفاع از اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی تبیین کردند.


گفتنی است در نوبت عصر اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد نیز شمار دیگری از شخصیت های حوزوی به صورت حضوری و تصویری سخنرانی خواهند کرد و گزارش کمیسیون‌های چهارگانه نیز از سوی رؤسای کمیسیون‌ها ارائه خواهد شد.

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom