Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز360
دیروز1240
در هفته6359
در ماه30252
مجموع2000476

بازدید کنندگان برخط

5
Online

آیت الله العظمی نوری همدانی با اشاره به تلاش دشمن برای نابودی جبهه مقاومت گفتند: دشمنان اسلام در سایه اختلافات مسلمانان اهداف شوم خود را پیش می برند.


ایشان افزودند: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه مسلمانان است و باید معروف و منکر را بشناسیم و بشناسانیم. اهمیت امر به معروف به اندازه ای است که امیرمؤمنان می فرماید همه اعمال خوب در برابر امر به معروف مانند رطوبت آب دهان در برابر دریای پهناور است.

ایشان با تأکید بر هوشیاری در برابر توطئه ها و دسیسه های دشمن ابراز داشتند: دشمن همیشه در مقابل ما قرار دارد. براین اساس باید در سنگر خود ثابت قدم باشیم، علما در نبرد با دشمن نقش ویژه ای دارند و باید مرزبان اعتقادات جامعه در برابر هجوم شیاطین باشند. (خ-1387)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom