Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز725
دیروز1553
در هفته7222
در ماه48439
مجموع335978

بازدید کنندگان برخط

4
Online

آیت‌الله العظمی نوری همدانی خواستار خدمت رسانی صادقانه مسؤولان به مردم شدند و تأکید کردند که مسؤولان همیشه به مردم بدهکار هستند و باید وظیفه خود را درست انجام دهند.


ایشان با اشاره به روایتی از امام سجاد(ع) درباره اهمیت خدمت به مردم افزودند: همه باید بدانند كه طلبكار اصلی مردم هستند مردمی كه برای  اسلام و انقلاب خون و شهید دادند و پای نظام و انقلاب ایستادند؛ مسؤولان بدهكار چنین مردمی هستند.

ایشان همچنین افزودند: همه باید با كمك و وحدت فقط به فكر خدمت به مردم  باشند و با عنایت الهی مشکلات در این جنگ اقتصادی و تحریم با مدیریت صحیح حل می شود. (خ-1382)

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom