Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز286
دیروز1136
در هفته2576
در ماه26469
مجموع1996693

بازدید کنندگان برخط

2
Online

دیدار رییس دستگاه قضا با رییس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم


به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ، آیت الله رئیسی روز پنج شنبه  23 مرداد ماه 1399 با حضرت آیت الله یزدی رئیس شورایعالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفتگو کردند.

رئیس محترم قوه قضائیه در این دیدار گزارشی از فعالیت های دستگاه قضا ارائه کردند.


در ادامه حضرت آیت الله یزدی رئیس شورایعالی جامعه مدرسین، ضمن تقدیر از خدمات و زحمات آیت الله رئیسی، اقدامات اخیر رییس دستگاه قضا و تحول آفرینی و چابک سازی در قوه قضائیه را ستود و شروع مبارزه با فساد از خود قوه قضائیه را اقدامی امید آفرین و موجب اعتماد به دستگاه و پیشرفت دانستند.


نماینده مردم شریف قم در مجلس خبرگان رهبری، ضمن آرزوی موفقیت برای آیت الله رئیسی و همکاران بر ضرورت ادامه این روند تاکید کردند.

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom