Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1395
دیروز1285
در هفته8679
در ماه32572
مجموع2002796

بازدید کنندگان برخط

6
Online

آیت‌الله حسینی خراسانی به شرح شاخص‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران پرداخت و گفت: نظام اسلامی ایران در طول چهل و دو سال به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کرده است.
عضو جامعه مدرسین همچنین با بیان اینکه سیاست‌های کلان نظام اسلامی توسط رهبر معظم انقلاب ترسیم می‌شود، گفت: باید مسؤولان با همدلی و احساس دلسوزی در مسیر ارزش‌ها و آرمان‌ها گام بردارند و آنها در گام دوم انقلاب تلاش کنند که چهره و طعم شیرین عدالت را به مردم نشان دهند.
عضو جامعه مدرسین افزود: مردم و ملت اسلامی همواره پایبند به آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند؛ از این رو باید مسؤولان با جدیت و تلاش بیشتر، عدالت اجتماعی و اقتصادی را در جامعه اجرایی کنند.(خ 1407)


طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom