Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز243
دیروز1136
در هفته2533
در ماه26426
مجموع1996650

بازدید کنندگان برخط

2
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی خراسانی با تاکید بر اینکه یکی از اصول تعلیم و تربیت و مدیریت، مدارا کردن است گفت: در این رابطه روایات زیادی از ائمه طاهرین(ع) وجود دارد و همه این روایات دلیل بر اهمیت این مسئله دارد.


عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه مدارا به معنای مردمداری است افزود: به همین دلیل لازم است، اصل مدارا با مردم و نمازگزاران در همه شئون امام جماعت متجلی باشد.

عضو جامعه مدرسین در ادامه یکی از مشکلات جامعه را ترویج ضد ارزشها عنوان کرد و گفت: دشمن برای ترویج این مسئله اقدامات جدی کرده است و این امر می‌طلبد ملبغان هم برای مقابله با این مشکل تلاش بیشتری کنند. عضو خبرگان رهبری همچنین با بیان اینکه مبلغان مسئولیت سنگینی برای ترویج مبانی دینی و تربیت جوانان بر عهده دارند خواستار توجه بیشتر به این مباحث شد.  (خ-1315)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom