Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1393
دیروز1285
در هفته8677
در ماه32570
مجموع2002794

بازدید کنندگان برخط

6
Online

عضو جامعه مدرسین با بیان این که تفکر خطرناکی که کیان انقلاب و نظام روحانیت را تهدید می‌کند این است که عده‌ای با استناد به کاستی‌ها مسأله جدایی سیاست از دین را دامن بزنند، گفت: رسالت اصلی مدیر انقلابی حوزه علمیه این است که تفکر ناب شیعی را تبیین کند که اساس انقلاب و حوزه‌های علمیه است.


حجت الاسلام والمسلمین حسینی خراسانی با اشاره به اولویت‌هایی که مدیر جدید حوزه باید در دستور کار خود قرار دهد، افزود: انتظاری که با توجه به سوابق مدیریتی آقای اعرافی داریم این است که حوزه علمیه و مدیریت حوزه‌های علمیه یک کار بسیار خطیر، عظیم و حساس است را سامان دهد.

وی ادامه داد: در بحث تحول نیز همانگونه که رهبری فرمودند تحول در حال رخ دادن و تحقق یافتن است، مسأله مهم برای مدیر حوزه این است که تحول موجود را مدیریت کند تا دچار آسیب نشویم؛ هیچ یک از مراجع و بزرگان حوزه مخالف تحول نیستند چون تحول یک ضرورت بوده و قابل مخالفت نیست. (خ-1299)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom