Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز825
دیروز1428
در هفته2253
در ماه9853
مجموع392706

بازدید کنندگان برخط

2
Online

 حجت الاسلام و المسلمین حسینی خراسانی گفت: «امروز معرفی عاشورا و پیامبر اکرم‌(ص) دو تکلیف بزرگ حوزویان است؛ زیرا جامعه امروز بشری، پیامبر اکرم(ص) را به خوبی نمی شناسد. باید روح پیامبر اکرم(ص) را که همان روح الهی و توحیدی است به دنیا معرفی کنیم.»


عضو جامعه مدرسین در بخش دیگری از سخنان خود افزود: «از بهترین زمان‌هایی که می‌توان در آن به معرفی دین مبین اسلام همت گماشت محرم و فضای معنوی هیئت‌های عزاداری است و باید با درک اهمیت این مجالس معارف اهل بیت(ع) را که شامل مراتب توحیدی، اخلاقی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی است را به مردم منتقل کنیم.» (خ-1269)

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom