Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز6727
دیروز6812
در هفته52282
در ماه122214
مجموع1421994

بازدید کنندگان برخط

8
Online

 آیت الله بهشتی با انتقاد از کسانی که در پی کمرنگ کردن استکبار ستیزی به بهانه تعامل با جهان هستند، گفت: تسلیم در برابر دشمن و حذف مسأله استکبار ستیزی از برنامه جمهوری اسلامی، تعامل نیست بلکه بندگی، بردگی و نوکری است.


عضو جامعه مدرسین، استکبار ستیزی را دارای پشتوانه دینی و عقلانی دانست و گفت: استکبار ستیزی یک حقیقتی است که همه انبیای الهی و آورندگان وحی بر اساس آن عمل می‌کردند و همه آن‌ها در برابر استبداد و استکبار مبارزه کردند.

وی با بیان این که دلیلی ندارد که در عصر غیبت کبری استکبار ستیزی تعطیل شود، اظهار داشت: در رأس برنامه سیاسی و اجتماعی همه مسلمانان و مؤمنان باید استکبار ستیزی باشد که نظر حضرت امام نیز همین بوده است.  (خ-1283)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom