Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در دیدار جمعی از فرماندهان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش، بیعت تاریخی همافران با امام خمینی(ره) در ۱۹ بهمن ۵۷ را یکی از شگفتی‌سازی‌های مهم و از عوامل اصلی پیروزی انقلاب و همچنین نشان‌دهنده خطای محاسباتی آمریکایی‌ها برشمردند و گفتند: لازمه استمرار حرکت‌پرشتاب انقلاب،حضور مردم در صحنه، کار و تلاش بی‌وقفه، اتحاد کلمه بخصوص میان مسئولان، اعتماد به وعده الهی و افزایش مؤلفه‌های قدرت ملی در عمل است.رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین قضایای فضاحت‌بار...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1448
دیروز2715
در هفته4163
در ماه4163
مجموع860040

بازدید کنندگان برخط

7
Online

به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم،جلسه ستاد مردمی هماهنگی مساجد استان قم با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در مسجد مقدس جمکران برگزار گردید.

حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی در این جلسه با اشاره به قرار گرفتن انقلاب اسلامی در آستانه چهل و سومین سال پیروزی انقلاب و گام دوم گفتند: یکی از ظرفیت‌های مغفول مانده که بتواند انقلاب را از این پیچ تاریخی عبور داده و زمینه به وجود آمدن دولت اسلامی در تراز انقلاب را فراهم نماید، سنگرهای کلیدی و هدایت‌بخش و دشمن‌شکن مساجد کشور هستند که اگر ده‌ها هزار مسجد به یکدیگر بپیوندند و از پوسته و حالت جزیره‌ای بودن خارج گردند آنچنان انرژی و سد عظیمی را تولید می‌کنند که تمامی مؤسسات و نهادهای فرهنگی دیگر به گرد آن نمی‌رسند.

معاون جامعه مدرسین در ادامه گفتند: مسجد مرکز عبادت خدا و خانه مردم و سنگر اصلی انقلاب اسلامی است و اگر مردم در حول آن با قیام و همدلی روحانیت و امامان جمعه و جماعت و نخبگان فرهنگی و سیاسی جمع شده و در هر شهر و استانی مجمع بزرگ شورای راهبردی و هماهنگی مساجد تشکیل شود این شورا می‌تواند انقلاب اسلامی را برای رسیدن به تکامل و دستیابی به مساجد تراز نظام اسلامی کمک مؤثر نماید.

ایشان در پایان اظهار داشتند برای رسیدن به این اهداف که همان داشتن مساجدی در تراز انقلاب اسلامی می‌باشد نیاز مبرم به برنامه‌ریزی منظم و منسجم می‌باشد که امیدواریم مردم عزیز با همکاری نهادهای مرتبط به این امر مهم اقدام نماید.

طلیعه

تصویر مطلبدر هفته‌های اخیر پس از ورود جو بایدن به کاخ سفید اخبار مربوط به روابط ایران و آمریکا و چگونگی بازگشت آمریکا به برجام در صدر اخبار برخی رسانه های داخلی و بین المللی قرار گرفت و هر روز شاهد خبرهایی درباره شرط و شروط مسئولین جدید کاخ سفید درباره چگونگی بازگشت آمریکا به برجام هستیم . این در حالی است که آمریکا برجام را به صورت یک طرفه نقض کرده و به دنبال آن کشورهای اروپائی نیز گرچه در ظاهر عضو برجام مانده‌اند‌ اما در عمل‌هیچ کاری در مقابل بازگشت تحریمهای اعمال شده از سوی آمریکا انجام نداده‌اند و با...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom