Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز4282
دیروز6981
در هفته19976
در ماه89908
مجموع1389688

بازدید کنندگان برخط

7
Online

حجت الاسلام و المسلمین آشتیانی در همایش خانواده حوزویان گفت: جامعه مدرسین نهادی است که دارای فضیلت ذاتی است  و آن دفاع از کیان نظام، انقلاب و حمایت از حرکت و قیام امام راحل (ره)  بوده و خواهد بود.


عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه یکی از راه های قرب به اهل بیت(ع)، محبت است اظهار داشت: محبت در صورتی  ارزش دارد که با خشوع و تواضع صورت گیرد و از حالت قلبی به عمل تبدیل شود.

معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین بیان داشت: جامعه  ولایی و با محبت،  جامعه ای است  که  نسبت به توهین و اهانت های  فضای مجازی به اهل بیت(ع)، ساکت نباشد و حرکتی انجام دهد و با حرکت خود نشان دهد که با تمام وجود عاشق و دلباخته به پیامبر(ص) است. (خ-1311)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom