Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز156
دیروز1011
در هفته6750
در ماه27785
مجموع2035702

بازدید کنندگان برخط

3
Online

آیت‌الله اعرافی عضو شورای نگهبان:
ـ از مهم‌ترین محورهای بیانیه گام دوم ظرفیت نسل جوان کشور است، شرایط حضور جوانان در دولت آینده باید در تمام عرصه‌ها فراهم شود.
ـ در صنایع باید به سمت مرز بهترین صنایع جهان پیش برویم و صنعت ما باید ارتقا پیدا کند.
ـ عقیده ما این است که تعامل قوی بین شیعه و سنی شکل بگیرد، به راحتی باید بگوییم که شیعه یا سنی هستیم و در کنار یکدیگر امور را پیش ببریم.
ـ یکسری کشورها در اطراف ما مانند سعودی‌های وابسته و هم پیمان رژیم صهیونیستی که می‌دانند انتخابات یعنی چه و مشارکت مردمی ایران را بارها دیده‌اند، سعی در تخریب عظمت و شکوه انتخابات ما دارند‌. اتفاقا همین موضوع نشان می‌دهد که هیچ عذری وجود ندارد که در انتخابات مشارکت نداشته باشیم، اقتدار و جایگاه ما در جهان به دلیل وجود مردم سالاری دینی است.
ـ مشارکت در انتخابات بایستی به صورت گسترده و سراسری صورت بگیرد و با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی اقتدار خود را به رخ دیگران بکشیم.

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom