Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز141
دیروز1011
در هفته6735
در ماه27770
مجموع2035687

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اعرافی در مراسم تکریم و معارفه مدیر حوزه‌های علمیه استان قزوین گفت: حوزه‌های علمیه با رنج، سختی و دشواری انس دارند، ما هرگز در خود احساس خسران نمی‌کنیم که کسانی از ما شهید شده یا شهید خواهند شد و بزرگان ما سال‌ها را در زندان‌ها سپری کردند.


مدیر حوزه‌های علمیه در ادامه افزود: حوزه نهاد بریده از مردم نمی‌تواند باشد و ما در طول تاریخ متمادی خود همواره در خدمت به مردم تلاش کردیم و این ذات حوزه‌های علمیه است و اگر روزی روحانیت و حوزه از دلدادگی و عشق به مردم فاصله بگیرند آن حوزه نیست.

وی با اشاره به زجرها و شکنجه‌ها و شهادت علمای اسلام و روحانیت گفت: افتخار می‌کنیم پای مصالح مردم و کشورهای اسلامی ایستاده‌ایم اگر کسی این آمادگی را ندارد از حوزه برود.

(خ-1381)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom