Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز149
دیروز1011
در هفته6743
در ماه27778
مجموع2035695

بازدید کنندگان برخط

3
Online

امام جمعه قم با اشاره به عملیات آزاد سازی موصل گفت: جوانان شیعه و سنی عراق به دنبال جمع کردن فتنه تکفیریون هستند؛ متاسفانه آمریکا و آل سعود نمی‌خواهند ریشه‌های این فساد و تروریسم افراطی در منطقه کنده شود.


حجت‌الاسلام والمسلمین اعرافی یادآورشد: توصیه ما به ملت عراق و سوریه و یمن و بحرین آن است که راه خود را ادامه دهید وتوطئه‌های دشمنان به خودشان باز می‌گردد و شما پیروز خواهید بود.

وی همچنین با اشاره به ابلاغ سیاست‌های انتخاباتی از سوی رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: انتخابات اسلامی، انتخاباتی است که برپایه اخلاق و فرهنگ اسلامی همراه باشد؛ انتخاباتی است که نظارت جامع بر آن اعمال شده و منابع هزینه‌ای آن پاک باشد و به انتخاب صالحان منجر شود.

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom