Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز720
دیروز1167
در هفته5216
در ماه26251
مجموع2034168

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حجت الاسلام والمسلمین اعرافی در دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اظهار امیدواری کرد که دولت بتواند در پرتو افکار انقلابی و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، به موفقیت‌هایی دست یابد.


مدیر حوزه‌های علمیه با بیان این که حوزه پشتیبان، ناصح و خیرخواه دولت و نظام اسلامی است، یادآورشد: حوزه خود را موظف می‌داند که در مسیر تعالی و پیشرفت، نظام را یاری و پشتیبانی کند.

همچنین با اشاره به موقعیت و جایگاه ویژه قم، تصریح کرد: قم به لحاظ استقرار حوزه‌های علمیه و حضور مراجع و علما، در ابعاد داخلی و بین المللی جایگاه فوق العاده‌ای دارد که اگر توجه بیشتری به ابعاد کار شود قم بیشتر می‌تواند در جهان بدرخشد.

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom