Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز759
دیروز1167
در هفته5255
در ماه26290
مجموع2034207

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حجت الاسلام والمسلمین اعرافی با بیان این که ملت و دولت، مسؤولان و قوای سه گانه باید دست به دست هم دهند و پایه‌های یک اقتصاد مقاوم و استوار را پی ریزی کنند، گفت: اقتصاد مقاومتی اقتصاد ریاضتی نیست بلکه اقتصاد شکوفایی است که باید برای مردم رفاه و آسایش به صورت واقعی به وجود آورد.


عضو جامعه مدرسین خاطرنشان کرد: پشتوانه یک اقتصاد شکوفا و پویا که در معرض تندباد‌های جهانی و دشمنی‌های مستکبران قرار نگیرد نیازمند اشتغال، فعالیت بخش خصوصی و برخورداری از پشتوانه قوی امنیتی است.

وی با تأکید بر این که اقتصاد مقاومتی مردم محور است و بخش خصوصی باید در آن فعال شود، گفت: اقتصاد مقاومتی خام فروش نیست بلکه تبدیل کننده مواد خام همانند نفت و سایر مواد معدنی به کالاها برای استفاده داخل و صادرات است. (خ-1287)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom