Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1576
دیروز2139
در هفته5306
در ماه14125
مجموع2100480

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین جمشیدی بر اهمیت بهبود وضعیت فرهنگی شهر قم تأکید کرد و گفت: نهادها و سازمان‌های استان قم با همکاری هم قرارگاه فرهنگی برای ارتقاء سطح فرهنگ در قم ایجاد کنند.


عضو جامعه مدرسین ابراز کرد: پژوهشی درباره استان قم در 27 شاخص فرهنگی در جامعه مدرسین صورت گرفته است که این استان در 17 شاخص فرهنگی نسبت به استانهای دیگر برتر و نسبت 9 شاخص در سطح پایین تر از دیگر استان‌ها قرار دارد.

وی با بیان این که شهر مقدس قم ام القرای جهان اسلام است، افزود: اگر وضعیت فرهنگی قم در سراشیبی سقوط قرار گیرد، این وضعیت به  بقیه شهرهای کشور نیز سرایت خواهد کرد. (خ-1387)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom