Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز55
دیروز1151
در هفته1206
در ماه25048
مجموع1995272

بازدید کنندگان برخط

3
Online

سردار قاآنی وحجة الاسلام والمسلمین محمدی، فرمانده سپاه قدس و نماینده ولی فقیه در سپاه قدس، صبح امروز با اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه امروز صبح پنجشنبه ۳۱تیرماه سردار قاانی در جلسه ای که به صورت فوق‌العاده تشکیل شد با اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار کرد .

آیت الله حسینی بوشهری ریاست جامعه مدرسین ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و گرامی داشت یاد سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی (رحمت الله علیه) حضور فرمانده سپاه قدس و همراهان را گرامی داشته و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.
سردار حاج اسماعیل قاآنی نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در جلسه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به اهم مسایل جاری منطقه وبه ویژه موضوع افغانستان پرداخته و نکاتی را درمورد بیانات اعضاء متذکر شدند.

 

 

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom