Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1516
دیروز1493
در هفته9160
در ماه6181
مجموع389034

بازدید کنندگان برخط

2
Online

حجت الاسلام والمسلمین حسینی بوشهری بر همکاری قوای مجریه و مقننه با دستگاه قضا در مسیر مبارزه با فساد تأکید کرد و گفت: با اقدامات جدی دستگاه قضا مردم به آینده انقلاب امیدوارتر شده اند.  


وی با تأکید بر مبارزه با مفاسد اقتصادی و اجتماعی اظهار داشت: تنها یک قوه نمی‌تواند با مفاسد مبارزه کند بلکه باید قوای سه گانه در کنار هم باشند تا خروجی آن مبارزه با مفسدان به ویژه دانه درشت ها شود.

عضو جامعه مدرسین، فرهنگ را یکی از موضوعات کلیدی کشور اما مورد غفلت دانست و گفت: اگر بگوییم که دشمن در مواجهه با ارزش‌ها در پرتو فضای مجازی قتل عام راه انداخته سخن به گزاف نگفته ایم، باید مراقب ارزش ها و فرهنگ جامعه باشیم و جهت‌گیری ها و حرکات ما اسلامی باشد. (خ-1382)

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom