Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1573
دیروز1483
در هفته4795
در ماه40417
مجموع2183428

بازدید کنندگان برخط

21
Online

آیت‌الله حسینی بوشهری در آیین تشییع 2 شهید گمنام دوران دفاع مقدس پیام حضور پرشور مردم در تشییع شهدای گمنام به مسئولان را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: مردم به مسئولان می‌گویند ما اینگونه در صحنه هستیم و فرزندان ما اینگونه پای انقلاب و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند.

وی با بیان اینکه این حضور رسالت مسئولان را سنگین‌تر می‌کند خاطر نشان کرد: مردم قدردان شهدا با وجود همه مشکلات همواره پای آرمان‌های امام راحل، انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ایستاده‌اند.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم،  حضور حماسی مردم در تشییع پیکر شهدای گمنام را نشانه مسئولیت‌پذیری و قدرشناسی آنان دانست و بیان کرد: این شهدا نزد ما انسان‌های زمینی گمنام هستند ولی در پیشگاه پروردگار عالم، رسول خدا ص، حسین بن علی ع و دیگر ائمه: از شهدای گمنام با زیباترین نام‌ها یاد می‌شود.

 

منبع: تسنیم

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom