Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز3868
دیروز6981
در هفته19562
در ماه89494
مجموع1389274

بازدید کنندگان برخط

4
Online

 آیت‌الله خائفی در دیدار با مسؤولان دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به‌راحتی به دست نیامده اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با 20 سال تلاش، ایستادگی و مقاومت امام خمینی(ره) محقق شده است.


عضو جامعه مدرسین با تأکید بر اینکه امام خمینی (ره) نظام حضرت پیامبر اکرم (ص) را زنده کردند بیان کرد: مردم و روحانیت باید دلسوز و قدردان این نظام بوده و مواظب باشند که دشمن در میان آن‌ها رخنه نکند.

وی با اشاره به اینکه دشمن در حال طراحی رخنه از داخل است افزود: باید همه بیدار و هوشیار باشند زیرا یک قطره خون هر شهیدی برای ما ارزش دارد و سعی کنیم بیدارباشیم تا دشمن را به دور نگه‌داریم. (خ-1390)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom