Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز3636
دیروز6981
در هفته19330
در ماه89262
مجموع1389042

بازدید کنندگان برخط

10
Online

مسئولان دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان عصر روز یکشنبه 17 آذرماه 1398 با آیت‌الله خائفی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار کردند.


آیت‌الله خائفی در این دیدار با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به‌راحتی به دست نیامده اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با ۲۰ سال تلاش، ایستادگی و مقاومت امام خمینی (ره) محقق شده است.

وی با اشاره به اینکه کشور ایران در دوران رژیم شاهنشاهی در پرده خفا بود افزود: اسلام در زمان رژیم ظالم شاهنشاهی به دست فراموشی سپرده‌شده بود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه امام خمینی (ره) موانع انقلاب را برطرف کردند گفت: امام خمینی (ره) علی‌رغم تبعید شدن‌ها و زندانی شدن‌ها جانانه ایستادند و مقاومت کردند و یک‌لحظه اسلام را فراموش نکردند.

آیت‌الله خائفی با تأکید بر اینکه امام خمینی (ره) نظام حضرت پیامبر اکرم (ص) را زنده کردند بیان کرد: مردم و روحانیت باید دلسوز و قدردان این نظام بوده و مواظب باشند که دشمن در میان آن‌ها رخنه نکند.

وی با اشاره به اینکه پشتیبان ولایت‌فقیه باشید تا به مملکتتان آسیبی نرسد افزود: نباید بگذاریم که نظام به دست نامحرمان بیفتد و باید تمام زندگی و حیاتمان را فدای نظام کنیم.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه باید مواظب باشیم که دشمن در میان ما رخنه نکند تصریح کرد: باید بیدارباشیم تا نامحرمان و دشمنان در میان مردم و مسئولان رخنه نکند.

آیت‌الله خائفی با بیان اینکه دشمن از خارج برای نابودی نظام تمام تلاش خود را کرد اما به نتیجه نرسید گفت: مقام معظم رهبری امروز بهترین الگو ایستادگی در برابر تمام دشمنان اسلام هستند.

وی با اشاره به اینکه دشمن در حال طراحی رخنه از داخل است افزود: باید همه بیدار و هوشیار باشند زیرا یک قطره خون هر شهیدی برای ما ارزش دارد و سعی کنیم بیدارباشیم تا دشمن را به دور نگه‌داریم.

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom