Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز519
دیروز1636
در هفته7611
در ماه40533
مجموع522517

بازدید کنندگان برخط

2
Online

آیت‌الله عباس کعبی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عصر روز سه شنبه 5 آذر 1398 در اولین همایش ائمه جماعات ادارات کل و دستگاه‌های اجرایی استان قم  گفت: قدرت بسیج‌کنندگی از شاخصه‌های اصلی نظام اسلامی است که در نمونه اخیر علیرغم تلاش 40 ساله دشمنان برای ایجاد فاصله بین مردم و مسئولان، مردم با حضور خود در راه‌پیمایی توطئه دشمنان را که فتنه‌ای شدیدتر از فتنه سال 88 را طراحی کرده بودند نقش بر آب کردند.


عضو مجلس خبرگان رهبری دین‌زدایی را بزرگ‌ترین هدف دشمنان دانست که از طریق جنگ نرم و تهاجم فرهنگی در صدد زدودن ایمان و باورهای مذهبی و ارزش‌های اخلاقی و ترویج کفر و الحاد در جامعه هستند و مسائل معیشتی، نیز بهانه‌ای برای تحریک و مأیوس کردن مردم است.

وی حمله به مساجد و حوزه‌های علمیه و آتش زدن قرآن و کتابخانه‌ها را دلیل روشنی برای ضدّیت دشمنان با دین و اعتقادات مذهبی دانسته و ترویج معارف و مبانی دینی و به ویژه اقامه نماز را به عنوان مهم‌ترین وظیفه مبلّغان دین و تنها راه مبارزه با مخالفان و به شکست کشاندن نقشه‌های آنان دانست.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بی‌تدبیری و خوب اجرا نشدن مصوّبه سران سه قوه و به ویژه عدم اطلاع‌رسانی و عدم اقناع افکار عمومی را موجب گلایه‌مندی مردم و اعتراض آنان دانسته و از مدیریت اقتصادی مسئولان اجرایی و عمل نکردن به تکالیف قانونی و عدم توجه به تذکرات خیرخواهان انتقاد کرد و تسریع در راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات را با هدف مقابله با جنگ سایبری دشمنان خواستار شد.

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom