Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز765
دیروز899
در هفته3570
در ماه14723
مجموع21262997

بازدید کنندگان برخط

4
Online

آیت الله نمازی در دیدار مسؤول امور مساجد کاشان و ائمه جماعات مساجد این شهرستان رسالت روحانیت‌را در راس همه امور دانست و گفت: ماموریت و مسؤولیت روحانیت در اولویت نخست همه امور و حلقه اتصال بین خالق و معبود است.


عضو جامعه مدرسین افزود: تبلیغ دین و منبر نباید دست کم گرفته شود حتی جلسات تبلیغ دین خانگی را باید رونق داد چرا که انقلاب اسلامی از طریق جلسات خانگی به پیروزی رسید.

وی افزود: کار اصلی و هنر روحانیت در این است که بتواند حب به دنیا و مال دنیا و پست و مقام و ثروت و شهرت را در جامعه از بین برده و معرفت به خدا را جایگزین آن کند. (خ-1382)

طلیعه

article thumbnailارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom