Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز626
دیروز1553
در هفته7123
در ماه48340
مجموع335879

بازدید کنندگان برخط

5
Online

روز سه شنبه مورخ 1398/06/05 و در آستانه ایام تبلیغی ماه محرم الحرام 1441، جمعی از طلاب و فضلای حوزه علمیه که در حال عزیمت به سفر تبلیغی بودند با حضور در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با حضرت آیت الله محمد یزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین دیدار و گفتگو کردند.

 
آیت الله یزدی در این دیدار با اشاره به فرصت ها و ظرفیت های حادثه کربلا  فرمود: عزاداری برای حضرت سید الشهدا (ع) قطعا عالی‌ترین فرصتی است که در طول تاریخ بعد از کربلا، رخ داده است.

ایشان تاکید کرد: در طول تاریخ همه ی آزادگان، همه علاقه‌مندان به عصمت و طهارت ازاین فرصت حادثه کربلا استفاده کردند و درس‌ها و عبرت‌های عاشورا را برای مردم تبیین کردند.

آیت الله یزدی با اشاره به ضرورت توجه به درس های عاشورا افزود:  باید به تعبیر مقام معظم رهبری«مدظله العالی» درس‌ها و عبرت‌های عاشورا را  برای مردم بیان کرد و آنها را هدایت و راهنمایی نمود.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه با خطاب قراردادن تمام نخبگان و گویندگان مذهبی افزود: حادثه کربلا مهمترین فرصتی است که همه ی ما باید از آن برای دین و برای خدا و برای اسلام استفاده کنیم. إن‌شاءالله که گویندگان و منبری‌ها، نویسندگان،  نخبگان و مداحان اهل بیت علیهم السلام بتوانند از این فرصت به خوبی استفاده کنند.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: حقیقت اهداف حضرت اباعبدالله سلام الله علیه، یارانش و بخصوص برادر بزرگوارش حضرت ابوالفضل سلام الله علیه و فرزندانش را باید یادآوری کرد که اینها در راه اسلام، در راه دین، در راه حقایق دینی، در راه افکار الهی، در راه نزدیک‌شدن به خدا جانشان را فدا نمودند

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom