Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز59
دیروز1573
در هفته1632
در ماه23587
مجموع165588

بازدید کنندگان برخط

15
Online

حجت الاسلام والمسلمین نجفی، مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در عراق به اتفاق حجت الاسلام حسین بهجتی و تنی چند از اعضای دفتر بعثه مقام معظم رهبری در عراق با آیت الله یزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفتگو کردند.


در ابتدای این دیدار که در شهر کربلا و در حاشیه سفر زیارتی آیت الله یزدی به کشور عراق صورت گرفت، حجت الاسلام والمسلمین نجفی با ارائه گزارشی از فعالیت های بعثه مقام معظم رهبری در عراق، مساعدت و همکاری تولیت های عتبات عالیات را ستود و از آنان تشکر کرد.

آیت الله یزدی نیز از خدمات فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری در کشور عراق تقدیم و تشکر کرد و با اشاره به حضور شیعیان کشورهای مختلف برای زیارت اماکن مقدسه عراق، گفت: مجموعه فعالیت های فرهنگی و خدماتی که به زائران ارائه می شود، در اتحاد دو ملت تاثیر دارد.

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه با اشاره به فتوای مرجعیت عراق در اتحاد مردم این کشور برای مقابله با داعش  گفت: نقشه دشمن این بود که به نام اسلام در این کشور بدترین جنایت ها را انجام دهند، اما به لطف الهی و با فتوای مرجعیت دینی، توطئه آنان نقش بر آب شد.

در پایان این دیدار آیت الله یزدی با اشاره به گزارش ارائه شده؛ خدمات انجام گرفته را بسیار ارزشمند خواند و اظهار کرد: ان شاء الله شما در پیشگاه الهی ماجور خواهید بود و من برای توفیقات هر چه بیشتر شما دعا می کنم.

حضور در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه کربلا، دیدار و گفتگو با عبدالمهدی کربلایی، امام جمعه کربلا و تولیت آستان مقدس امام حسین (ع) از دیگر برنامه های آیت الله یزدی در حاشیه زیارت اماکن مقدسه عراق بوده است.

 

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom