Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

fayaze.jpg

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز428
دیروز1636
در هفته7520
در ماه40442
مجموع522426

بازدید کنندگان برخط

3
Online

کتاب «ایده ها دستینه ای برای پژهشگران و برنامه سازان» که به همت اداره کل پژوهش های اسلامی رسانه جهت استفاده مدیران، پژوهشگران و برنامه سازان رسانه ملی تدوین شده است به جمع آوری محورها، موضوع ها و ایده های پیشنهادی در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب می پردازد.

این اثر، شامل چهار فصل است و بر سه موضوع «مدیریت جهادی، اقتصاد مقاومتی، استکبار ستیزی» متمرکز شده است.

 

مشخصات کامل و فهرست این کتاب را می توانید از اینجا دریافت کنید

یاران قدیم

khatam_yazde.jpg

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

Template Design:Jameeh modarresin Qom