Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه‌هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می‌تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.ایشان همچنین با اشاره به شکست بی‌تردید سیاست فشار حداکثری آمریکا و تسلیم نشدن ایران در مقابل نظام سلطه گفتند: آنها اخیراً با کمک رفقای اروپایی‌شان برای ملاقات با رئیس‌جمهور کشورمان و ایجاد یک حالت نمایشی از شکست ایران، تلاشی بی‌نتیجه کردند اما ایران با جدیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز54
دیروز899
در هفته2859
در ماه14012
مجموع21262286

بازدید کنندگان برخط

3
Online

اولین جلسه ستاد برگزاری هشتمین دوره انتخابات مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم روز سه شنبه مورخ 14 آذرماه 1396 به ریاست حجت الاسلام والمسلمین احمد فرخ فال در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار گردید.


در این جلسه ضمن تشریح آیین نامه انتخاباتی و بررسی بندهای مربوطه، با طرح و بررسی پیشنهادات اعضای ستاد؛ تقویم فرآیند اجرایی انتخابات، از آغاز کار تا برگزاری انتخابات و برگزاری اولین جلسه دوره هشتم مجمع، تهیه و در دستور کار قرار گرفت.

همچنین مقرر شد؛ هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری اولین نشست خبری حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال با اصحاب رسانه برای روز دوشنبه مورخ 21 آذرماه 1396 صورت گیرد.

لازم به ذکر است حضرت آیت الله یزدی رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در تاریخ 1396/09/12 طی حکمی، حجت الاسلام والمسلمین احمد فرخ فال را به عنوان مسئول ستاد هشتمين دوره انتخابات مجمع نمايندگان طلاب و فضلاي حوزه علميه قم منصوب نمود.

در بخشی از حکم آیت الله یزدی خطاب به حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ احمد فرخ فال آمده است:

«.... باتوجه به مراتب فضل، تعهد، مهارت و تجربه مفيد جنابعالي در امور هماهنگي و ارتباطات با طلاب و فضلاء، جنابعالي را به عنوان مسئول ستاد هشتمين دوره انتخابات مجمع نمايندگان طلاب و فضلاي حوزه علميه قم منصوب مي‌نمايم‎.‏

اميد است با هماهنگی معاونت جامعه و روحانيت جامعه مدرسين كه متولي اين امور مي‌باشد و ساير مراكز و بخش‌هاي مربوطه در چارچوب آئين‌نامه ‌انتخاباتي مجمع نمايندگان، وظايف محوله را به نحو شايسته به انجام رسانده و در حسن برگزاري انتخابات مجمع موفق و مؤيد باشيد‎....»

طلیعه

article thumbnailرویداد عظیم پیاده روی اربعین در سال‌های اخیر با توجه به شرایط بین‌المللی رنگ و بوی ویژه‌ای به خود گرفته است به شکلی که تبدیل به یک فرارویداد بی نظیرشده و عملا در حال تبدیل شدن به یکی از شعائر شیعه در دنیای امروز است. این پیاده روی که اقدامی نمادین و البته معنوی در جهت احیا و یادآوری پیام شهدای کربلاست همه ساله در روزهای منتهی به اربعین شهادت سید و سالار شهیدان در مسیرهای منتهی به کربلای معلی برگزار می‌شود.این حرکت عظیم در سال‌های اخیر بازتابی جهانی داشته و نشان دهنده انسجام و اتحاد جهان اسلام...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom