Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان، بازآفرینی روحیه‌ی شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه‌ی انقلاب» برشمردند و با دعوت مردم و جوانان و همچنین مسئولان به بیداری و هوشیاری در مقابل توطئه‌های جبهه‌ی استکبار و در رأس آن آمریکا، گفتند: همه باید تلاش خود را برای تقویت اقتصاد کشور و تولید ملی مضاعف کنند و مسئولان نیز باید مراقب باشند تا فریب ظاهرسازی و زبان‌بازی دشمن را نخورند و دشمن خبیثی که از در بیرون شده است، از پنجره وارد نشود.ایشان استمرار این...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز555
دیروز764
در هفته4659
در ماه13020
مجموع20989137

بازدید کنندگان برخط

4
Online

اولین جلسه ستاد برگزاری هشتمین دوره انتخابات مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم روز سه شنبه مورخ 14 آذرماه 1396 به ریاست حجت الاسلام والمسلمین احمد فرخ فال در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار گردید.


در این جلسه ضمن تشریح آیین نامه انتخاباتی و بررسی بندهای مربوطه، با طرح و بررسی پیشنهادات اعضای ستاد؛ تقویم فرآیند اجرایی انتخابات، از آغاز کار تا برگزاری انتخابات و برگزاری اولین جلسه دوره هشتم مجمع، تهیه و در دستور کار قرار گرفت.

همچنین مقرر شد؛ هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری اولین نشست خبری حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال با اصحاب رسانه برای روز دوشنبه مورخ 21 آذرماه 1396 صورت گیرد.

لازم به ذکر است حضرت آیت الله یزدی رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در تاریخ 1396/09/12 طی حکمی، حجت الاسلام والمسلمین احمد فرخ فال را به عنوان مسئول ستاد هشتمين دوره انتخابات مجمع نمايندگان طلاب و فضلاي حوزه علميه قم منصوب نمود.

در بخشی از حکم آیت الله یزدی خطاب به حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ احمد فرخ فال آمده است:

«.... باتوجه به مراتب فضل، تعهد، مهارت و تجربه مفيد جنابعالي در امور هماهنگي و ارتباطات با طلاب و فضلاء، جنابعالي را به عنوان مسئول ستاد هشتمين دوره انتخابات مجمع نمايندگان طلاب و فضلاي حوزه علميه قم منصوب مي‌نمايم‎.‏

اميد است با هماهنگی معاونت جامعه و روحانيت جامعه مدرسين كه متولي اين امور مي‌باشد و ساير مراكز و بخش‌هاي مربوطه در چارچوب آئين‌نامه ‌انتخاباتي مجمع نمايندگان، وظايف محوله را به نحو شايسته به انجام رسانده و در حسن برگزاري انتخابات مجمع موفق و مؤيد باشيد‎....»

طلیعه

article thumbnailحدود هفت ماه قبل دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا رسما خروج این کشور از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را اعلام کرد و چند روز پس از آن وزیر خارجه آمریکا با حضور در نشست اندیشکده آمریکایی «هریتیج» استراتژی جدید این کشور درباره ایران را مطرح کرد. در آن نشست مایک پمپئو شروط دوازده گانه‌ای را برای توافق جدید با ایران مطرح کرد که برخی از آنها بدین شرح بود: «ایران باید به برنامه موشکهای بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشکهای با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند. ایران باید شهروندان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom