Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از کارگران صنایع مختلف، کار جهادی و بی‌وقفه را از شرایط مهم رونق تولید و تحقق راهبرد عزت آفرین اقتصاد مقاومتی خواندند و با تأکید بر لزوم رسیدگی به مسائلی همچون امنیت شغلی و مزد و احترام به کارگران افزودند: دشمن برای به زانو در آوردن ملت ایران بر فشار اقتصادی متمرکز شده است اما بداند این ملت هیچگاه به زانو در نمی‌آید و ضمن استفاده از فرصت تحریم برای رشد و شکوفایی، دشمنی‌های امریکا را بی پاسخ نمی‌گذارد.رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز263
دیروز833
در هفته4086
در ماه23001
مجموع21121977

بازدید کنندگان برخط

3
Online

اولین جلسه ستاد برگزاری هشتمین دوره انتخابات مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم روز سه شنبه مورخ 14 آذرماه 1396 به ریاست حجت الاسلام والمسلمین احمد فرخ فال در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار گردید.


در این جلسه ضمن تشریح آیین نامه انتخاباتی و بررسی بندهای مربوطه، با طرح و بررسی پیشنهادات اعضای ستاد؛ تقویم فرآیند اجرایی انتخابات، از آغاز کار تا برگزاری انتخابات و برگزاری اولین جلسه دوره هشتم مجمع، تهیه و در دستور کار قرار گرفت.

همچنین مقرر شد؛ هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری اولین نشست خبری حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال با اصحاب رسانه برای روز دوشنبه مورخ 21 آذرماه 1396 صورت گیرد.

لازم به ذکر است حضرت آیت الله یزدی رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در تاریخ 1396/09/12 طی حکمی، حجت الاسلام والمسلمین احمد فرخ فال را به عنوان مسئول ستاد هشتمين دوره انتخابات مجمع نمايندگان طلاب و فضلاي حوزه علميه قم منصوب نمود.

در بخشی از حکم آیت الله یزدی خطاب به حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ احمد فرخ فال آمده است:

«.... باتوجه به مراتب فضل، تعهد، مهارت و تجربه مفيد جنابعالي در امور هماهنگي و ارتباطات با طلاب و فضلاء، جنابعالي را به عنوان مسئول ستاد هشتمين دوره انتخابات مجمع نمايندگان طلاب و فضلاي حوزه علميه قم منصوب مي‌نمايم‎.‏

اميد است با هماهنگی معاونت جامعه و روحانيت جامعه مدرسين كه متولي اين امور مي‌باشد و ساير مراكز و بخش‌هاي مربوطه در چارچوب آئين‌نامه ‌انتخاباتي مجمع نمايندگان، وظايف محوله را به نحو شايسته به انجام رسانده و در حسن برگزاري انتخابات مجمع موفق و مؤيد باشيد‎....»

طلیعه

article thumbnailحادثه تلخ و ویرانگر سیل در برخی از استانهای کشور، تاکنون آثار و نتایج سنگین و نامطلوبی را برجای گذاشته و مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است. در برخی از مناطق سیل زده، خانه‌ها، مزارع و زیر ساخت‌ها با خسارت 100درصدی روبرو شد و حجم ویرانی‌ها در بلند مدت و پس از نهایی شدن آمارها روی دیگر خود را نشان خواهد داد.این سیلاب‌های مهیب گرچه صدمات بسیاری را ایجاد کرد اما برکاتی نیز به همراه داشت. حجم گسترده خدمت رسانی‌ها و حضور بسیار پررنگ و درخشان گروه‌های جهادی، نیروهای مسلح و روحانیون، زیبایی‌ها و...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom