Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان، بازآفرینی روحیه‌ی شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه‌ی انقلاب» برشمردند و با دعوت مردم و جوانان و همچنین مسئولان به بیداری و هوشیاری در مقابل توطئه‌های جبهه‌ی استکبار و در رأس آن آمریکا، گفتند: همه باید تلاش خود را برای تقویت اقتصاد کشور و تولید ملی مضاعف کنند و مسئولان نیز باید مراقب باشند تا فریب ظاهرسازی و زبان‌بازی دشمن را نخورند و دشمن خبیثی که از در بیرون شده است، از پنجره وارد نشود.ایشان استمرار این...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز208
دیروز786
در هفته5098
در ماه13459
مجموع20989576

بازدید کنندگان برخط

4
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ مناسبت‌ فرا رسيدن‌ 19 دي‌ روز قيام‌ مردم‌ قم‌
در تاریخ 17/10/1368
 بسم الله الرحمن الرحیم
 «ان‌ الله‌ لايغير ما بقوم‌ حتي‌ يغيروا ما بانفسهم‌»

 سالگرد حادثه‌ بياد ماندني‌ نوزدهم‌ ديماه‌، خروش‌ روحانيت‌ اصيل‌ و متعهد طلايه‌داران‌ انقلاب‌ خونبار اسلامي‌ گرامي‌ باد.

 19 دي‌ حركت‌ امت‌ مقاوم‌ و متدين‌ شهر خون‌ و قيام‌ بود كه‌ به‌ تزلزل‌ پايه‌هاي‌ رژيم‌ ستمشاهي‌ انجاميد و آغاز نهضت‌ اسلامي‌گرديد.

 پايمري‌ مردم‌ خداجوي‌ قم‌ بيانگر پيوند عميق‌ و ناگسستني‌ امت‌ با روحانيت‌ و در رأس‌ آن‌ حضرت‌ امام‌ قدس‌ سره‌ الشريف‌ بود و ثابت‌ كرد كه‌ اگر ملتي‌ از مكتب‌ و حقوق‌ حقة‌ خويش‌ دفاع‌ كند، هيچ‌ قدرتي‌ توان‌ ايستادگي‌ در برابر عزم‌ راسخ‌ و ايثار او را ندارد.

 ملت‌ غيور ما مي‌داند كه‌ عوامل‌ پيدايش‌ انقلاب‌ شكوهمند اسلامي‌ همانا:

 1ـ اتكاء به‌ مكتب‌ حياتبخش‌ اسلام‌

 2ـ تبعيت‌ و پيروي‌ كامل‌ از اوامر و رهنمودهاي‌ رهبري‌ نظام‌

 3ـ وحدت‌ و يكپارچگي‌ ملت‌

 بود كه‌ قطعاً همين‌ عوامل‌ ضامن‌ بقاء و تداوم‌ نظام‌ مقدس‌ جمهوري‌ اسلامي‌نيز مي‌باشد.

 جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ در سالگرد اين‌ حماسه‌ پيروز اعلام‌ مي‌دارد كه‌ به‌ ياري‌ خدا با تمام‌ توان‌، از جان‌ و دل‌ حافظ‌ دستاوردهاي‌ متعالي‌ انقلاب‌، خون‌ مطهر شهدا، و وصاياي‌ گرانقدر امام‌ عزيز فقيد رضوان‌ الله‌ تعالي‌ عليه‌ و رهبري‌ شايسته‌ انقلاب‌، ولي‌ فقيه‌ مسلمين‌، حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ ادام‌ الله‌ بقائه‌ الشريف‌ خواهد بود و هشدار مؤكد مي‌دهد كه‌ حضور هر چه‌ بيشتر مردم‌ در صحنة‌ انقلاب‌، بويژه‌ در مقطع‌ حساس‌ كنوني‌ براي‌ مقابله‌ با تمامي‌توطئه‌هاي‌ شوم‌ ايادي‌ نفاق‌، مغرض‌ و بي‌ مسؤوليت‌، وظيفه‌ واجب‌ بوده‌ و بيداري‌ ملت‌ تلاشهاي‌ غيرمسؤولانه‌ را كه‌ به‌ تضعيف‌ نظام‌ و مسؤولين‌ بيانجامد در نطفه‌ نابود خواهد نمود.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌  

 

طلیعه

article thumbnailحدود هفت ماه قبل دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا رسما خروج این کشور از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را اعلام کرد و چند روز پس از آن وزیر خارجه آمریکا با حضور در نشست اندیشکده آمریکایی «هریتیج» استراتژی جدید این کشور درباره ایران را مطرح کرد. در آن نشست مایک پمپئو شروط دوازده گانه‌ای را برای توافق جدید با ایران مطرح کرد که برخی از آنها بدین شرح بود: «ایران باید به برنامه موشکهای بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشکهای با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند. ایران باید شهروندان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom