Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به توطئه‌ی دشمن برای ایجاد شکاف میان نظام اسلامی و مردم، همگان به‌ویژه مسئولان را به هوشیاری، ایستادگی، تدبیر، انسجام ملی و دوری از اشرافیگری فراخواندند و تأکید کردند: اگر مؤلفه‌های اقتدار ملی تقویت شوند و در مقابل دشمن، سستی و تسلیم نشان داده نشود، بدخواهان بار دیگر در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهند ماند.رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم،...
مطالب بیشتررهنمود  
اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ مناسبت‌ روز 13 آبان‌
در تاريخ 08/08/1373

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«ان‌ كيد الشيطان‌ كان‌ ضعيفا»

يوم‌ الله‌ سيزده‌ آبان‌ فرا مي‌رسد، سالروز تبعيد سلاله‌ پاك‌ رسول‌ الله‌ صلي‌ الله‌ عليه‌ و آله‌ به‌ جرم‌ حق‌ گويي‌ و اسلام‌ خواهي‌، سالروز به‌ خاك‌ و خون‌ كشيده‌ شدن‌ نونهالان‌ اسلام‌ به‌ جرم‌ آزادي‌ خواهي‌ و امام‌ دوستي‌، سالروز فتح‌ لانه‌ جاسوسي‌ آمريكا بدست‌ جمعي‌ از دانشجويان‌ غيور اسلام‌.

آري‌ وعده‌ خداوند محقق‌ گرديد و طاغوتيان‌ دست‌ نشانده‌ به‌ دامن‌ اربابان‌ خود متواري‌ شدند و امام‌ راحل‌(ره‌) پيروزمندانه‌ به‌ آغوش‌ امت‌ بازگشت‌ و لاله‌زار ميهن‌ با نسيم‌ انقلاب‌ اسلامي‌ عطرآگين‌ گرديد و جاسوسخانه‌ آمريكا، دژ فرماندهي‌ شيطان‌ بزرگ‌ عليه‌ انقلاب‌، فرو ريخت‌ و كوس‌ بي‌ آبرويي‌ و ميان‌ تهي‌ بودن‌ آمريكا در سرتاسر جهان‌ طنين‌ افكن‌ شد.

اما اين‌ گرگ‌ زخم‌ خورده‌ دست‌ از توطئه‌ برنداشت‌ و هر روز از آستين‌ دست‌ نشانده‌اي‌ ديگر دست‌ جنايتكار خود را بدر آورده‌ و به‌ اسلام‌ و مسلمين‌ چنگ‌ و دندان‌ نشان‌ مي‌دهد، روزي‌ از طريق‌ حمله‌ نظامي‌ به‌ خيال‌ فتح‌ سه‌ روزه‌ ايران‌، روزي‌ از طريق‌ كودتا و به‌ خيال‌ جايگزيني‌ حكومت‌، روزي‌ با ترور و انفجار بدست‌ منافقين‌ كور دل‌ و امروز با اردو زدن‌ در خليج‌ فارس‌ و واداشتن‌ سرسپردگان‌، به‌ تسليم‌ و سازش‌ در برابر صهيونيزم‌ جهاني‌، اما به‌ فضل‌ الهي‌ و مجاهدت‌ مسلمانان‌ غيور ديري‌ نخواهد پاييد كه‌ پرچم‌ «لااله‌ الاالله‌ محمد رسول‌ الله‌» بر تارك‌ جهان‌ به‌ اهتزاز درخواهد آمد.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ از امت‌ آگاه‌ و قهرمان‌ و شهيدپرور ايران‌ انتظار دارد تا با حضور يكپارچه‌ در راهپيمايي‌ 11 آبان‌ ضمن‌ ابراز تنفر و انزجار از طرحهاي‌ سازش‌ خودفروختگان‌ و حضور غاصبان‌ و قلدر مابانه‌ شيطان‌ بزرگ‌ در منطقه‌، عزم‌ پولادين‌ خويش‌ را بر استمرار نهضت‌ الهي‌ خميني‌ بت‌ شكن‌ (قدس‌ سره‌) و حفظ‌ دست‌ آوردهاي‌ انقلاب‌ تحت‌ زعامت‌ رهبر معظم‌ جهان‌ اسلام‌ حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ (ادام‌ الله‌ ظله‌ الشريف‌) به‌ منصة‌ ظهور رسانند.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني

ورود کاربران

طلیعه

article thumbnailسخنان رییس جمهور در جمع ایرانیان مقیم سوییس بازتابهای زیادی در رسانه‌های داخلی و خارجی داشت. آقای دکتر روحانی در این جلسه گفت: آمریکایی‌ها مدعی شده‌اند که می‌خواهند به طور کامل جلوی صادرات نفت ایران را بگیرند. آنها معنی این حرف را نمی‌فهمند، چرا که این اصلا معنی ندارد که نفت ایران صادر نشود و آن وقت نفت منطقه صادر شود. اگر شما توانستید، این کار را بکنید تا نتیجه‌اش را ببینید.پاسخ قاطع رئیس جمهور کشورمان به تهدیدات نفتی دونالد ترامپ بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی داشت و بسیاری از این پاسخ...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom