Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از مسئولان و مدیران نظام با تأکید بر لزوم ایستادگی مسئولان بر اهداف اسلام و جمهوری اسلامی، گفتند: «تقوا» و «اجتناب از گناه، خیانت و دنیاطلبی» که عامل ایستادگی، و برای مسئولان از اوجب واجبات است، در گرو تقویت ارتباط با خدا است.ایشان با یادآوری روحیه‌ی انقلابی و خدمتگزارانه‌ی حاکم بر مدیران کشور در دهه‌ی ۶۰، خطاب به مسئولان خاطرنشان کردند: آیا آن احساسات و رفتارهای تحسین‌برانگیز را به یاد دارید؟ آیا آن بی‌اعتنایی به مال دنیا و...
مطالب بیشتررهنمود  
اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ مناسبت‌ روز 13 آبان‌
در تاريخ 08/08/1373

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«ان‌ كيد الشيطان‌ كان‌ ضعيفا»

يوم‌ الله‌ سيزده‌ آبان‌ فرا مي‌رسد، سالروز تبعيد سلاله‌ پاك‌ رسول‌ الله‌ صلي‌ الله‌ عليه‌ و آله‌ به‌ جرم‌ حق‌ گويي‌ و اسلام‌ خواهي‌، سالروز به‌ خاك‌ و خون‌ كشيده‌ شدن‌ نونهالان‌ اسلام‌ به‌ جرم‌ آزادي‌ خواهي‌ و امام‌ دوستي‌، سالروز فتح‌ لانه‌ جاسوسي‌ آمريكا بدست‌ جمعي‌ از دانشجويان‌ غيور اسلام‌.

آري‌ وعده‌ خداوند محقق‌ گرديد و طاغوتيان‌ دست‌ نشانده‌ به‌ دامن‌ اربابان‌ خود متواري‌ شدند و امام‌ راحل‌(ره‌) پيروزمندانه‌ به‌ آغوش‌ امت‌ بازگشت‌ و لاله‌زار ميهن‌ با نسيم‌ انقلاب‌ اسلامي‌ عطرآگين‌ گرديد و جاسوسخانه‌ آمريكا، دژ فرماندهي‌ شيطان‌ بزرگ‌ عليه‌ انقلاب‌، فرو ريخت‌ و كوس‌ بي‌ آبرويي‌ و ميان‌ تهي‌ بودن‌ آمريكا در سرتاسر جهان‌ طنين‌ افكن‌ شد.

اما اين‌ گرگ‌ زخم‌ خورده‌ دست‌ از توطئه‌ برنداشت‌ و هر روز از آستين‌ دست‌ نشانده‌اي‌ ديگر دست‌ جنايتكار خود را بدر آورده‌ و به‌ اسلام‌ و مسلمين‌ چنگ‌ و دندان‌ نشان‌ مي‌دهد، روزي‌ از طريق‌ حمله‌ نظامي‌ به‌ خيال‌ فتح‌ سه‌ روزه‌ ايران‌، روزي‌ از طريق‌ كودتا و به‌ خيال‌ جايگزيني‌ حكومت‌، روزي‌ با ترور و انفجار بدست‌ منافقين‌ كور دل‌ و امروز با اردو زدن‌ در خليج‌ فارس‌ و واداشتن‌ سرسپردگان‌، به‌ تسليم‌ و سازش‌ در برابر صهيونيزم‌ جهاني‌، اما به‌ فضل‌ الهي‌ و مجاهدت‌ مسلمانان‌ غيور ديري‌ نخواهد پاييد كه‌ پرچم‌ «لااله‌ الاالله‌ محمد رسول‌ الله‌» بر تارك‌ جهان‌ به‌ اهتزاز درخواهد آمد.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ از امت‌ آگاه‌ و قهرمان‌ و شهيدپرور ايران‌ انتظار دارد تا با حضور يكپارچه‌ در راهپيمايي‌ 11 آبان‌ ضمن‌ ابراز تنفر و انزجار از طرحهاي‌ سازش‌ خودفروختگان‌ و حضور غاصبان‌ و قلدر مابانه‌ شيطان‌ بزرگ‌ در منطقه‌، عزم‌ پولادين‌ خويش‌ را بر استمرار نهضت‌ الهي‌ خميني‌ بت‌ شكن‌ (قدس‌ سره‌) و حفظ‌ دست‌ آوردهاي‌ انقلاب‌ تحت‌ زعامت‌ رهبر معظم‌ جهان‌ اسلام‌ حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ (ادام‌ الله‌ ظله‌ الشريف‌) به‌ منصة‌ ظهور رسانند.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني

ورود کاربران

طلیعه

article thumbnailانتخاب شعار سال و نامگذاری‌های پی در پی با مبنای اقتصادی بار دیگر روشن ساخت که کشور ما نیازی اساسی به اصلاح و تقویت پایه‌های اقتصادی خود دارد. رهبر معظم انقلاب با شناخت دقیق ضعف‌ها و قوت‌های نظام اسلامی نقطه کانونی تمرکز دشمن برای آسیب رسانی به کشور را شناسایی کرده‌اند و با هدف سوق دادن تلاش‌های مسئولان و مدیران به سمت این اولویت بار دیگر شعار سال را با درون مایه‌ای اقتصادی معین فرمودند. اقتصاد ایران علی رغم برخی مشکلات و ضعف ها، در نگاه کارشناسان و رصد گران یک اقتصاد بحران زده و مرده نیست اما از...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom