Ayeh

رهنمود

  حضرت آیت‌ الله العظمی خامنه‌ای‌ در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی با اشاره به سابقه‌ی سردمداران نظام سلطه به‌ویژه آمریکا و دنباله‌روهای آن در ایجاد ناامنی در ایران، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، افزودند: با وجود همة اقدامات و حرکات شرارت‌آمیزی که برای سلب امنیت از کشور در طول ۳۸ سال گذشته انجام شد، اما سازمان‌های مسلح از جمله نیروی انتظامی و جوانان مؤمن، با کمال رشادت و قدرت ایستادند و از امنیت کشور دفاع کردند.فرمانده کل قوا تأکید کردند: ما باید نیروی انتظامی در ترازِ جمهوری...

مطالب بیشتررهنمود  

اخبار معاونت

ویژه نامه تبلیغ 18 (ویژه محرم الحرام 1435) منتشر شد

  ویژه نامه تبلیغ 18 ویژه ایام تبلیغی محرم الحرام 1435 با عنوان سبک زندگی اسلامی منتشر شد.

این ویژه نامه، به همت مديريت فرهنگي – سياسي معاونت جامعه و نظام جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت محرم الحرام و مخصوص طلاب و مبلغان حوزه علمیه تهیه شده و شامل بخش‌های مختلفی از جمله «رهنمودهای مراجع عظام تقلید وعلما»، سبك زندگي اسلامي ،بررسي تحولات سوريه، دلايل بي اعتمادي به آمريكا، فراز وفرود اخوان المسلمين و بخش اخبار است.


 
نخستین بخش این ویژه نامه به رهنمودهای مراجع عظام تقلید و علما اختصاص دارد که در آن توصیه‌ها و فرمایشات مراجع عظام تقلید در خصوص ايام عزاداري سرور وسالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين عليه السلام گردآوری شده است.

در بخش دوم مباحث سبك زندگي اسلامي از منظر رهبر معظم انقلاب مورد توجه قرارگرفته وطي مقاله اي ابعاد مختلف اين مبحث مورد واكا وي وبررسي قرار گرفته است.

گفت وگوي اختصاصي با دكتر امير عبداللهيان معاون وزير امور خارجه درباره تحولات سوريه، دلايل بي‌اعتمادي به آمريكا وفراز وفرود اخوان المسلمين نيز مباحثي است كه در بخش بعدي اين ويژه نامه مورد تبيين واقع شده است.

آخرین بخش این ویژه نامه شامل اخبار مختلف جهان اسلام به ویژه اخبار مرتبط با گسترش اسلام در جهان غرب است.

گفتنی است، هجدهمين  شماره ویژه نامه تبلیغ جامعه مدرسین که در تیراژ ده هزار نسخه منتشر شده است، جهت تبیین و تشریح اهداف و دست آوردهای نظام اسلامی، در اختیار مبلغان محترم حوزه علمیه اعزامی به مناطق مختلف کشور قرار گرفت.

همچنین علاقمندان می توانند نسخه الکترونیکی  این ویژه نامه را  از بخش دریافت ویژه نامه های تبلیغ د ر منوی اصلی همین پایگاه  دانلود نمایند

ورود کاربران

طلیعه

  در هفته‌های اخیر شاهد اخبار بسیار خوب و امیدبخشی در زمینه شکست‌های پی در پی داعش در عراق و سوریه بودیم اما از سوی دیگر برنامه ریزی برای همه پرسی استقلال کردستان عراق، نگرانی‌های زیادی را مخصوصا در کشورهای همسایه عراق به همراه داشته است. صرفنظر از اینکه این همه پرسی انجام شود یا نشود و رأی مردم به آن مثبت باشد یامنفی، باید دید هدف از این همه پرسی چیست و چه کشورهایی در پشت صحنه این نقشه شوم برای منطقه قرار دارند؟در هفته‌های اخیر تقریبا تمامی کشورها به نوعی نارضایتی خود را از برگزاری این...

مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom