Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان، بازآفرینی روحیه‌ی شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه‌ی انقلاب» برشمردند و با دعوت مردم و جوانان و همچنین مسئولان به بیداری و هوشیاری در مقابل توطئه‌های جبهه‌ی استکبار و در رأس آن آمریکا، گفتند: همه باید تلاش خود را برای تقویت اقتصاد کشور و تولید ملی مضاعف کنند و مسئولان نیز باید مراقب باشند تا فریب ظاهرسازی و زبان‌بازی دشمن را نخورند و دشمن خبیثی که از در بیرون شده است، از پنجره وارد نشود.ایشان استمرار این...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز648
دیروز786
در هفته5538
در ماه13899
مجموع20990016

بازدید کنندگان برخط

6
Online

پیام‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درباره‌ اشغال‌ كشور برادر افغانستان‌ بوسیله‌ ارتش‌ سرخ‌
در تاریخ 06/10/1358
بسم الله الرحمن الرحیم
«من‌ اصبح‌ لا یهتم‌ بأمور المسلمین‌ فلیس‌ بمسلم‌»

 ملت‌ برادر و هم‌ كیش‌ ما در افغانستان‌ روزهای‌ بسیار سختی‌ را می‌گذرانند. امپریالیسم‌ شرق‌ كه‌ نتوانست‌ توسط‌ مزدوران‌ خود فروخته‌ و دلقك‌های‌ داخلی‌ فریاد ملت‌ مظلوم‌ و ستمدیده‌ افغانستان‌ را خاموش‌ كند و زنجیر بردگی‌ به‌ دست‌ و پای‌ آنها نهند بر خلاف‌ همه‌ موازین‌ بین‌ المللی‌ و بدون‌ اعتناء به‌ ابتدایی‌ترین‌ حقوق‌ بشر مستقیماً وارد معركه‌ كارزار گردیده‌ و سربازان‌ خود را با تجهیزات‌ فراوان‌ به‌ جنگ‌ برادران‌ افغانی‌ فرستاده‌ است‌.

 این‌ دخالت‌ نه‌ تنها به‌ منظور سركوبی‌ مجاهدین‌ مسلمان‌ حق‌ طلب‌ افغانستان‌ است‌ بلكه‌ زنگ‌ خطری‌ برای‌ تمامی‌ مستضعفین‌ منطقه‌ به‌ شمار می‌رود چه‌ آنكه‌ به‌ احتمال‌ فراوان‌ چنین‌ مداخله‌ای‌ بدون‌ جلب‌ رضایت‌ امپریالیسم‌ آمریكا و توافق‌ بر سر تقسیم‌ كشورهای‌ ضعیف‌ ممكن‌ نیست‌. ما ضمن‌ محكوم‌ كردن‌ این‌ عمل‌ تجاوزكارانه‌ شوروی‌ از برادران‌ و خواهران‌ سلحشور افغانی‌ خود می‌خواهیم‌ كه‌ در راه‌ كسب‌ آزادی‌ و پیروزی‌ اسلام‌ از این‌ یورشهای‌ وحشیانه‌ دولتهای‌ به‌ اصطلاح‌ متمدن‌ جهان‌ نهراسند كه‌ دست‌ قدرت‌ خدا با ما است‌.

 و وعده‌ پیروزی‌ حق‌ نزدیك‌ است‌ ـ الیس‌ الصبح‌ بقریب‌ ـ لازم‌ به‌ تذكر است‌ كه‌ این‌ موضعگیری‌ سیاسی‌ و اسلامی‌ ما در برابر متجاوزین‌ شرق‌ به‌ هیچ‌ وجه‌ نمی‌تواند مجوزی‌ برای‌ حركت‌ بر خلاف‌ موضعگیری‌ سیاسی‌ ملت‌ ایران‌ در این‌ روزهای‌ حساس‌ و سرنوشت‌ ساز كه‌ لانه‌ جاسوسی‌ آمریكا توسط‌ دانشجویان‌ پیرو خط‌ امام‌ اشغال‌ گردیده‌ باشد در نهایت‌ صراحت‌ اعلام‌ می‌كنیم‌ كه‌ تجاوز به‌ سفارت‌ خانه‌های‌ خارجی‌ حتی‌ سفارت‌ شوروی‌ را توسط‌ هر گروه‌ و جمعیتی‌ باشد عملی‌ ضد انقلابی‌ دانسته‌ و شدیداً آنرا محكوم‌ می‌نماییم‌ و این‌ عمل‌ را كمك‌ به‌ امپریالیسم‌ آمریكا در ایجاد بلوا و آشوب‌ و هرج‌ و مرج‌ می‌دانیم‌.

 
 جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌

طلیعه

article thumbnailحدود هفت ماه قبل دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا رسما خروج این کشور از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را اعلام کرد و چند روز پس از آن وزیر خارجه آمریکا با حضور در نشست اندیشکده آمریکایی «هریتیج» استراتژی جدید این کشور درباره ایران را مطرح کرد. در آن نشست مایک پمپئو شروط دوازده گانه‌ای را برای توافق جدید با ایران مطرح کرد که برخی از آنها بدین شرح بود: «ایران باید به برنامه موشکهای بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشکهای با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند. ایران باید شهروندان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom