Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان، بازآفرینی روحیه‌ی شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه‌ی انقلاب» برشمردند و با دعوت مردم و جوانان و همچنین مسئولان به بیداری و هوشیاری در مقابل توطئه‌های جبهه‌ی استکبار و در رأس آن آمریکا، گفتند: همه باید تلاش خود را برای تقویت اقتصاد کشور و تولید ملی مضاعف کنند و مسئولان نیز باید مراقب باشند تا فریب ظاهرسازی و زبان‌بازی دشمن را نخورند و دشمن خبیثی که از در بیرون شده است، از پنجره وارد نشود.ایشان استمرار این...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز434
دیروز786
در هفته5324
در ماه13685
مجموع20989802

بازدید کنندگان برخط

5
Online

هشدار جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ دولت‌ پاكستان‌ درباره‌ تمايل‌ و گرايش‌ به‌ اسرائيل‌ غاصب‌
در تاریخ 05/06/1365
 بسم الله الرحمن الرحیم

 علي‌ رغم‌ ترفندهاي‌ نفاق‌ افكن‌ استكبار جهاني‌، حج‌ امسال‌ نيز با شور و شوق‌ زائد الوصفي‌ در راستاي‌ ايفاي‌ رسالت‌ عبادي‌، سياسي‌ در كنگره‌ جهاني‌ حج‌ تحقق‌ و جلوه‌اي‌ خاص‌ يافت‌.

 و با لبيك‌ و اجابت‌ دعوت‌ حضرت‌ سبحان‌ از سوي‌ مسلمين‌ جهان‌ مبني‌ بر نفي‌ اله‌ها، طاغوتها و طاغوتچه‌هاي‌ زمان‌ و حاكميت‌ الله بر كليه‌ حركات‌ و سكنات‌ حيات‌ فردي‌، اجتماعي‌، سياسي‌، و برائت‌ بي‌ مانند سيل‌ كوفنده‌ مسلمين‌ از مشركين‌ جهان‌ و فرزند نامشروع‌ شيطان‌ بزرگ‌ اسرائيل‌ غاصب‌، مجد و عظمت‌ ديرينه‌ اسلام‌ را ديگر بار به‌ نمايش‌ گذاشت‌.

 مع‌ الوصف‌، با كمال‌ تأسف‌ در چنين‌ هنگامه‌اي‌ كه‌ سران‌ مرتجع‌ عرب‌يد تأييد و بيعت‌ به‌ سوي‌ آمريكاي‌ جهانخوار و اسرائيل‌ غاصب‌ سپرده‌اند، رئيس‌ نظامي‌ دولت‌ پاكستان‌ كه‌ خود را چندي‌ پيش‌ جانبدار سرسخت‌ و جدي‌ آرمان‌ فلسطين‌ قلمداد مي‌كرد، نيز تحت‌ تأثيرات‌ جريانهاي‌ سياسي‌ و اغواي‌ شيطان‌ بزرگ‌ و خط‌ خفت‌بار ارتجاع‌ عرب‌ واقع‌ شده‌ است‌.

 حال‌ آنكه‌ رهبر كبير انقلاب‌ اسلامي‌ ايران‌ و رهبر مستضعفين‌ جهان‌ حضرت‌ آية‌ الله العظمي‌ امام‌ خميني‌ دام‌ ظله‌ العالي‌، از دير زماني‌ است‌ كه‌ خطر جدي‌ غده‌ سرطاني‌ اسرائيل‌ را به‌ آحاد مسلمين‌ جهان‌ به‌ ويژه‌ به‌ سران‌ دول‌ اسلامي‌ خاطرنشان‌ نموده‌ و رهنمودهاي‌ لازم‌ را جهت‌ محو اين‌ زائد شوم‌ ارائه‌ فرموده‌اند.

 آيا به‌ راستي‌ كشورهاي‌ اسلامي‌ از بارزترين‌ چهره‌ حمايت‌ گر اسرائيل‌ غاصب‌ محمد رضا پهلوي‌ ژاندارم‌ منطقه‌ كه‌ با نهايت‌ ذلت‌ و زبوني‌ دچار قهر امت‌ عظيم‌ الشأن‌ ايران‌ گرديد، عبرت‌ نمي‌گيرند؟!

 جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌، به‌ همراه‌ امت‌ سلحشور و اسوه‌ ايران‌ به‌ دولت‌ پاكستان‌ اعلام‌ مي‌دارد كه‌ تمايل‌ و گرايش‌ به‌ اسرائيل‌ غاصب‌ و صحّه‌ گذاري‌ بر غصب‌ ظالمانه‌ اسرائيل‌، خيانتي‌ بس‌ عظيم‌ و نابخشودني‌ به‌ جهان‌ اسلام‌ محسوب‌ مي‌گردد، و در صورت‌ عدم‌ تجديد نظر در اين‌ موضع‌ و اعمال‌ سياست‌ مزبور خشم‌ امت‌ اسلام‌، عواقب‌ غير قابل‌ جبراني‌ را به‌ دنبال‌ خواهد داشت‌ و تنها راه‌ سيادت‌ و عزت‌ دولت‌ پاكستان‌ و مصونيت‌ مذكور صرفاً مشروط‌ به‌ اخذ سياست‌ صحيح‌ اسلامي‌، و انساني‌ و همسوئي‌ با ملت‌ غيور و مسلم‌ پاكستان‌ خواهد بود.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌‌

 

طلیعه

article thumbnailحدود هفت ماه قبل دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا رسما خروج این کشور از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را اعلام کرد و چند روز پس از آن وزیر خارجه آمریکا با حضور در نشست اندیشکده آمریکایی «هریتیج» استراتژی جدید این کشور درباره ایران را مطرح کرد. در آن نشست مایک پمپئو شروط دوازده گانه‌ای را برای توافق جدید با ایران مطرح کرد که برخی از آنها بدین شرح بود: «ایران باید به برنامه موشکهای بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشکهای با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند. ایران باید شهروندان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom