Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت، شاخص‌های حکومت علوی یعنی «عدالت، پاک‌دامنی، پارسایی و بامردم بودن» را معیار ارزیابی و سنجش اقدامات مسئولان برشمردند و با بیان نکات مهمی درباره‌ی مسائل اقتصادی، سیاست خارجی و اتحاد و انسجام داخلی، تأکید کردند: در زمینه‌ی اقتصاد باید قوی، پرحجم و باکیفیت کار کرد و مسئولان اقتصادی در حل مشکلات مردم شب و روز نشناسند. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در ارزیابی عملکرد یک‌ساله‌ی دولت دوازدهم، خاطرنشان کردند: در این یک‌سال کارهای خوبی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز5270
دیروز4959
در هفته25480
در ماه82294
مجموع20748817

بازدید کنندگان برخط

5
Online

هشدار جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ دولت‌ پاكستان‌ درباره‌ تمايل‌ و گرايش‌ به‌ اسرائيل‌ غاصب‌
در تاریخ 05/06/1365
 بسم الله الرحمن الرحیم

 علي‌ رغم‌ ترفندهاي‌ نفاق‌ افكن‌ استكبار جهاني‌، حج‌ امسال‌ نيز با شور و شوق‌ زائد الوصفي‌ در راستاي‌ ايفاي‌ رسالت‌ عبادي‌، سياسي‌ در كنگره‌ جهاني‌ حج‌ تحقق‌ و جلوه‌اي‌ خاص‌ يافت‌.

 و با لبيك‌ و اجابت‌ دعوت‌ حضرت‌ سبحان‌ از سوي‌ مسلمين‌ جهان‌ مبني‌ بر نفي‌ اله‌ها، طاغوتها و طاغوتچه‌هاي‌ زمان‌ و حاكميت‌ الله بر كليه‌ حركات‌ و سكنات‌ حيات‌ فردي‌، اجتماعي‌، سياسي‌، و برائت‌ بي‌ مانند سيل‌ كوفنده‌ مسلمين‌ از مشركين‌ جهان‌ و فرزند نامشروع‌ شيطان‌ بزرگ‌ اسرائيل‌ غاصب‌، مجد و عظمت‌ ديرينه‌ اسلام‌ را ديگر بار به‌ نمايش‌ گذاشت‌.

 مع‌ الوصف‌، با كمال‌ تأسف‌ در چنين‌ هنگامه‌اي‌ كه‌ سران‌ مرتجع‌ عرب‌يد تأييد و بيعت‌ به‌ سوي‌ آمريكاي‌ جهانخوار و اسرائيل‌ غاصب‌ سپرده‌اند، رئيس‌ نظامي‌ دولت‌ پاكستان‌ كه‌ خود را چندي‌ پيش‌ جانبدار سرسخت‌ و جدي‌ آرمان‌ فلسطين‌ قلمداد مي‌كرد، نيز تحت‌ تأثيرات‌ جريانهاي‌ سياسي‌ و اغواي‌ شيطان‌ بزرگ‌ و خط‌ خفت‌بار ارتجاع‌ عرب‌ واقع‌ شده‌ است‌.

 حال‌ آنكه‌ رهبر كبير انقلاب‌ اسلامي‌ ايران‌ و رهبر مستضعفين‌ جهان‌ حضرت‌ آية‌ الله العظمي‌ امام‌ خميني‌ دام‌ ظله‌ العالي‌، از دير زماني‌ است‌ كه‌ خطر جدي‌ غده‌ سرطاني‌ اسرائيل‌ را به‌ آحاد مسلمين‌ جهان‌ به‌ ويژه‌ به‌ سران‌ دول‌ اسلامي‌ خاطرنشان‌ نموده‌ و رهنمودهاي‌ لازم‌ را جهت‌ محو اين‌ زائد شوم‌ ارائه‌ فرموده‌اند.

 آيا به‌ راستي‌ كشورهاي‌ اسلامي‌ از بارزترين‌ چهره‌ حمايت‌ گر اسرائيل‌ غاصب‌ محمد رضا پهلوي‌ ژاندارم‌ منطقه‌ كه‌ با نهايت‌ ذلت‌ و زبوني‌ دچار قهر امت‌ عظيم‌ الشأن‌ ايران‌ گرديد، عبرت‌ نمي‌گيرند؟!

 جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌، به‌ همراه‌ امت‌ سلحشور و اسوه‌ ايران‌ به‌ دولت‌ پاكستان‌ اعلام‌ مي‌دارد كه‌ تمايل‌ و گرايش‌ به‌ اسرائيل‌ غاصب‌ و صحّه‌ گذاري‌ بر غصب‌ ظالمانه‌ اسرائيل‌، خيانتي‌ بس‌ عظيم‌ و نابخشودني‌ به‌ جهان‌ اسلام‌ محسوب‌ مي‌گردد، و در صورت‌ عدم‌ تجديد نظر در اين‌ موضع‌ و اعمال‌ سياست‌ مزبور خشم‌ امت‌ اسلام‌، عواقب‌ غير قابل‌ جبراني‌ را به‌ دنبال‌ خواهد داشت‌ و تنها راه‌ سيادت‌ و عزت‌ دولت‌ پاكستان‌ و مصونيت‌ مذكور صرفاً مشروط‌ به‌ اخذ سياست‌ صحيح‌ اسلامي‌، و انساني‌ و همسوئي‌ با ملت‌ غيور و مسلم‌ پاكستان‌ خواهد بود.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌‌

 

طلیعه

article thumbnailفرارسیدن ماه محرم و فرصت گرانقدر تبلیغ برای عالمان دین و روحانیت شیعه، عرصه‌ای گسترده و منحصر به فرد است که باید نهایت بهره برداری از آن صورت گیرد. بیان معارف دین و درس‌های مکتب اهل‌بیت(ع) نیاز همیشگی یک جامعه‌ی دینی برای خود سازی و نوسازی بوده است. در زمانه حاضر نیز که فضا مشوش و سرشار از شبهات و دروغ‌هاست، تبلیغ و تبیین عرصه‌های مختلف دین و دینداری، جهادی بزرگ و حیاتی به شمار می‌آید.تبلیغ صادقانه، صمیمانه و مسئولانه می‌تواند محقق کننده اهداف تعیینی باشد. در موضوع تبلیغ سه محور مهم وجود دارد: 1- فرد...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom