Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به توطئه‌ی دشمن برای ایجاد شکاف میان نظام اسلامی و مردم، همگان به‌ویژه مسئولان را به هوشیاری، ایستادگی، تدبیر، انسجام ملی و دوری از اشرافیگری فراخواندند و تأکید کردند: اگر مؤلفه‌های اقتدار ملی تقویت شوند و در مقابل دشمن، سستی و تسلیم نشان داده نشود، بدخواهان بار دیگر در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهند ماند.رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم،...
مطالب بیشتررهنمود  
هشدار جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ دولت‌ پاكستان‌ درباره‌ تمايل‌ و گرايش‌ به‌ اسرائيل‌ غاصب‌
در تاریخ 05/06/1365
 بسم الله الرحمن الرحیم

 علي‌ رغم‌ ترفندهاي‌ نفاق‌ افكن‌ استكبار جهاني‌، حج‌ امسال‌ نيز با شور و شوق‌ زائد الوصفي‌ در راستاي‌ ايفاي‌ رسالت‌ عبادي‌، سياسي‌ در كنگره‌ جهاني‌ حج‌ تحقق‌ و جلوه‌اي‌ خاص‌ يافت‌.

 و با لبيك‌ و اجابت‌ دعوت‌ حضرت‌ سبحان‌ از سوي‌ مسلمين‌ جهان‌ مبني‌ بر نفي‌ اله‌ها، طاغوتها و طاغوتچه‌هاي‌ زمان‌ و حاكميت‌ الله بر كليه‌ حركات‌ و سكنات‌ حيات‌ فردي‌، اجتماعي‌، سياسي‌، و برائت‌ بي‌ مانند سيل‌ كوفنده‌ مسلمين‌ از مشركين‌ جهان‌ و فرزند نامشروع‌ شيطان‌ بزرگ‌ اسرائيل‌ غاصب‌، مجد و عظمت‌ ديرينه‌ اسلام‌ را ديگر بار به‌ نمايش‌ گذاشت‌.

 مع‌ الوصف‌، با كمال‌ تأسف‌ در چنين‌ هنگامه‌اي‌ كه‌ سران‌ مرتجع‌ عرب‌يد تأييد و بيعت‌ به‌ سوي‌ آمريكاي‌ جهانخوار و اسرائيل‌ غاصب‌ سپرده‌اند، رئيس‌ نظامي‌ دولت‌ پاكستان‌ كه‌ خود را چندي‌ پيش‌ جانبدار سرسخت‌ و جدي‌ آرمان‌ فلسطين‌ قلمداد مي‌كرد، نيز تحت‌ تأثيرات‌ جريانهاي‌ سياسي‌ و اغواي‌ شيطان‌ بزرگ‌ و خط‌ خفت‌بار ارتجاع‌ عرب‌ واقع‌ شده‌ است‌.

 حال‌ آنكه‌ رهبر كبير انقلاب‌ اسلامي‌ ايران‌ و رهبر مستضعفين‌ جهان‌ حضرت‌ آية‌ الله العظمي‌ امام‌ خميني‌ دام‌ ظله‌ العالي‌، از دير زماني‌ است‌ كه‌ خطر جدي‌ غده‌ سرطاني‌ اسرائيل‌ را به‌ آحاد مسلمين‌ جهان‌ به‌ ويژه‌ به‌ سران‌ دول‌ اسلامي‌ خاطرنشان‌ نموده‌ و رهنمودهاي‌ لازم‌ را جهت‌ محو اين‌ زائد شوم‌ ارائه‌ فرموده‌اند.

 آيا به‌ راستي‌ كشورهاي‌ اسلامي‌ از بارزترين‌ چهره‌ حمايت‌ گر اسرائيل‌ غاصب‌ محمد رضا پهلوي‌ ژاندارم‌ منطقه‌ كه‌ با نهايت‌ ذلت‌ و زبوني‌ دچار قهر امت‌ عظيم‌ الشأن‌ ايران‌ گرديد، عبرت‌ نمي‌گيرند؟!

 جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌، به‌ همراه‌ امت‌ سلحشور و اسوه‌ ايران‌ به‌ دولت‌ پاكستان‌ اعلام‌ مي‌دارد كه‌ تمايل‌ و گرايش‌ به‌ اسرائيل‌ غاصب‌ و صحّه‌ گذاري‌ بر غصب‌ ظالمانه‌ اسرائيل‌، خيانتي‌ بس‌ عظيم‌ و نابخشودني‌ به‌ جهان‌ اسلام‌ محسوب‌ مي‌گردد، و در صورت‌ عدم‌ تجديد نظر در اين‌ موضع‌ و اعمال‌ سياست‌ مزبور خشم‌ امت‌ اسلام‌، عواقب‌ غير قابل‌ جبراني‌ را به‌ دنبال‌ خواهد داشت‌ و تنها راه‌ سيادت‌ و عزت‌ دولت‌ پاكستان‌ و مصونيت‌ مذكور صرفاً مشروط‌ به‌ اخذ سياست‌ صحيح‌ اسلامي‌، و انساني‌ و همسوئي‌ با ملت‌ غيور و مسلم‌ پاكستان‌ خواهد بود.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌‌

 

طلیعه

article thumbnailسخنان رییس جمهور در جمع ایرانیان مقیم سوییس بازتابهای زیادی در رسانه‌های داخلی و خارجی داشت. آقای دکتر روحانی در این جلسه گفت: آمریکایی‌ها مدعی شده‌اند که می‌خواهند به طور کامل جلوی صادرات نفت ایران را بگیرند. آنها معنی این حرف را نمی‌فهمند، چرا که این اصلا معنی ندارد که نفت ایران صادر نشود و آن وقت نفت منطقه صادر شود. اگر شما توانستید، این کار را بکنید تا نتیجه‌اش را ببینید.پاسخ قاطع رئیس جمهور کشورمان به تهدیدات نفتی دونالد ترامپ بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی داشت و بسیاری از این پاسخ...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom