Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز492
دیروز780
در هفته492
در ماه18951
مجموع21170781

بازدید کنندگان برخط

7
Online

حجت الاسلام و المسلمین آشتیانی در همایش خانواده حوزویان گفت: جامعه مدرسین نهادی است که دارای فضیلت ذاتی است  و آن دفاع از کیان نظام، انقلاب و حمایت از حرکت و قیام امام راحل (ره)  بوده و خواهد بود.


عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه یکی از راه های قرب به اهل بیت(ع)، محبت است اظهار داشت: محبت در صورتی  ارزش دارد که با خشوع و تواضع صورت گیرد و از حالت قلبی به عمل تبدیل شود.

معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین بیان داشت: جامعه  ولایی و با محبت،  جامعه ای است  که  نسبت به توهین و اهانت های  فضای مجازی به اهل بیت(ع)، ساکت نباشد و حرکتی انجام دهد و با حرکت خود نشان دهد که با تمام وجود عاشق و دلباخته به پیامبر(ص) است. (خ-1311)

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom