Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار با بیش از دو هزار نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، تلاش و فعالیت ده‌ها هزار نخبه در سراسر ایران را ترسیم‌کننده‌ی تصویری امیدبخش و واقعی از کشور خواندند و با اشاره به نقش و تأثیرگذاری نخبگان جوان در برنامه‌ریزی صحیح برای آینده، پیشرفت علمی ایران و جلو بردن مرزهای دانش بشری، «تعامل متقابل، دوجانبه و جدی‌تر نخبگان و نظام، مراقبت هوشمندانه و استفاده‌ی صحیح از گنجینه‌ی نیروی انسانیِ نخبه، و تقویت هویت ملی و آرمان‌خواهی در مجموعه‌ی نخبگان کشور» را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز418
دیروز1182
در هفته2520
در ماه13479
مجموع20961575

بازدید کنندگان برخط

6
Online

پیام‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ هیأت‌ محترم‌ انجمن‌ اسلامی‌ كارمندان‌ دولت‌
در تاریخ 12/03/1359
بسم الله الرحمن الرحیم

 هیأت‌ محترم‌ انجمن‌ اسلامی‌ كارمندان‌ دولت‌ با درود فراوان‌ یاد آورم‌: امید آنكه‌ به‌ پیروی‌ از رهنمودهای‌ نجاتبخش‌ و سعادت‌ آفرین‌ رهبر كبیر انقلاب‌ در پیشبرد این‌ نهضت‌ الهی‌ كوشا باشید. وحدت‌ را تحقق‌ انقلاب‌ را محتوی‌ زندگی‌ را معنی‌ و اسلام‌ را زندگی‌ بخشید.

  بدانید در این‌ نقطه‌ عطف‌ تاریخ‌، اگر شجاعانه‌ با هر دشمن‌ نرزمید و در هر نهاد با شرق‌ و غرب‌ نجنگید و تا پیروزی‌ نهایی‌ به‌ نبرد انسانی‌ و الهی‌ خویش‌ ادامه‌ ندهید بیم‌ آن‌ می‌رود كه‌ خون‌ شهدای‌ اینراه‌ را هدر دهید.

 ای‌ برادران‌ و ای‌ خواهران‌ با تشكل‌ و انسجام‌ و وحدت‌ و توكل‌ به‌ الله‌ قدم‌ به‌ پیش‌. «ان‌ حزب‌ الله‌ هم‌ المفلحون‌» مطمئن‌ باش‌ كه‌ حزب‌ الله شكست‌ناپذیر است‌.

 و السلام‌ علیكم‌ و رحمة‌ الله و بركاته‌
 برادر شما علی‌ مشكینی‌ ـ قم‌

طلیعه

article thumbnailپیاده روی میلیونی و با شکوه اربعین شهادت امام حسین(ع)، رویداد مهمی است که همگان را به شگفتی واداشته است. در روزهای منتهی به اربعین سالار شهیدان میلیون‌ها انسان، عاشقانه، مخلصانه و بی پروا از تهدیدات تروریستی موجود و با پای پیاده، ده‌ها و برخی صدها کیلومتر را طی مسیر می‌کنند تا به سرزمین کربلا برسند. ابعاد کمی و کیفی این رویداد به قدری گسترده است که آن را تبدیل به یک رویداد منحصر به فرد بین‌المللی کرده است که البته توسط رسانه‌های اسلام ستیز غربی تلاشی معنی دار برای نادیده گرفتن و سانسور آن...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom