Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز294
دیروز1472
در هفته8858
در ماه41780
مجموع523764

بازدید کنندگان برخط

3
Online

اولین همایش ائمه جماعات ادارات کل و دستگاه‌های اجرایی استان قم عصر روز سه‌شنبه 5 آذر 1398 از طرف معاونت جامعه و مردم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و با حضور بیش از 100 نفر از ائمه محترم جماعات ادارات در سالن اجتماعات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد.


حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی با اشاره به اهمیت حضور روحانیت در ادارات و دستگاه‌های اجرایی گفت: روحانیان و مبلّغان مذهبی باید اغتنام فرصت، ترویج معارف دینی و روشنگری نسبت به توطئه‌های دشمنان نظام را وجهه همت خویش قرار دهند.

معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین با اشاره به دست‌آوردهای نظام جمهوری اسلامی در ابعاد مختلف به ویژه پیروزی‌های خط مقاومت در لبنان، سوریه و عراق و نابودی داعش گفت: دشمنان با دیدن این پیروزی‌ها هر روز بر حجم توطئه‌های شوم خود می‌افزایند و هر چند مقابله با دشمنان وظیفه همگان است امّا روحانیت در جایگاه رهبری مردم وظیفه مهم‌تری به عهده دارد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم فتنه اخیر را مورد اشاره قرار داد و حضور آگاهانه مردم در صحنه و بصیرت و اطاعت از رهبری را خنثی‌کننده توطئه‌ها و مایه شکست دشمنان دانست.

ورود کاربران

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom