Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز497
دیروز1804
در هفته7672
در ماه7672
مجموع348093

بازدید کنندگان برخط

3
Online

اولین همایش ائمه جماعات ادارات کل و دستگاه‌های اجرایی استان قم عصر روز سه‌شنبه 5 آذر 1398 از طرف معاونت جامعه و مردم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و با حضور بیش از 100 نفر از ائمه محترم جماعات ادارات در سالن اجتماعات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد.


حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی با اشاره به اهمیت حضور روحانیت در ادارات و دستگاه‌های اجرایی گفت: روحانیان و مبلّغان مذهبی باید اغتنام فرصت، ترویج معارف دینی و روشنگری نسبت به توطئه‌های دشمنان نظام را وجهه همت خویش قرار دهند.

معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین با اشاره به دست‌آوردهای نظام جمهوری اسلامی در ابعاد مختلف به ویژه پیروزی‌های خط مقاومت در لبنان، سوریه و عراق و نابودی داعش گفت: دشمنان با دیدن این پیروزی‌ها هر روز بر حجم توطئه‌های شوم خود می‌افزایند و هر چند مقابله با دشمنان وظیفه همگان است امّا روحانیت در جایگاه رهبری مردم وظیفه مهم‌تری به عهده دارد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم فتنه اخیر را مورد اشاره قرار داد و حضور آگاهانه مردم در صحنه و بصیرت و اطاعت از رهبری را خنثی‌کننده توطئه‌ها و مایه شکست دشمنان دانست.

ورود کاربران

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom