Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان، بازآفرینی روحیه‌ی شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه‌ی انقلاب» برشمردند و با دعوت مردم و جوانان و همچنین مسئولان به بیداری و هوشیاری در مقابل توطئه‌های جبهه‌ی استکبار و در رأس آن آمریکا، گفتند: همه باید تلاش خود را برای تقویت اقتصاد کشور و تولید ملی مضاعف کنند و مسئولان نیز باید مراقب باشند تا فریب ظاهرسازی و زبان‌بازی دشمن را نخورند و دشمن خبیثی که از در بیرون شده است، از پنجره وارد نشود.ایشان استمرار این...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز565
دیروز806
در هفته565
در ماه14622
مجموع20990739

بازدید کنندگان برخط

8
Online

پیام‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ هیأت‌ محترم‌ انجمن‌ اسلامی‌ كارمندان‌ دولت‌
در تاریخ 12/03/1359
بسم الله الرحمن الرحیم

 هیأت‌ محترم‌ انجمن‌ اسلامی‌ كارمندان‌ دولت‌ با درود فراوان‌ یاد آورم‌: امید آنكه‌ به‌ پیروی‌ از رهنمودهای‌ نجاتبخش‌ و سعادت‌ آفرین‌ رهبر كبیر انقلاب‌ در پیشبرد این‌ نهضت‌ الهی‌ كوشا باشید. وحدت‌ را تحقق‌ انقلاب‌ را محتوی‌ زندگی‌ را معنی‌ و اسلام‌ را زندگی‌ بخشید.

  بدانید در این‌ نقطه‌ عطف‌ تاریخ‌، اگر شجاعانه‌ با هر دشمن‌ نرزمید و در هر نهاد با شرق‌ و غرب‌ نجنگید و تا پیروزی‌ نهایی‌ به‌ نبرد انسانی‌ و الهی‌ خویش‌ ادامه‌ ندهید بیم‌ آن‌ می‌رود كه‌ خون‌ شهدای‌ اینراه‌ را هدر دهید.

 ای‌ برادران‌ و ای‌ خواهران‌ با تشكل‌ و انسجام‌ و وحدت‌ و توكل‌ به‌ الله‌ قدم‌ به‌ پیش‌. «ان‌ حزب‌ الله‌ هم‌ المفلحون‌» مطمئن‌ باش‌ كه‌ حزب‌ الله شكست‌ناپذیر است‌.

 و السلام‌ علیكم‌ و رحمة‌ الله و بركاته‌
 برادر شما علی‌ مشكینی‌ ـ قم‌

ورود کاربران

طلیعه

article thumbnailحدود هفت ماه قبل دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا رسما خروج این کشور از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را اعلام کرد و چند روز پس از آن وزیر خارجه آمریکا با حضور در نشست اندیشکده آمریکایی «هریتیج» استراتژی جدید این کشور درباره ایران را مطرح کرد. در آن نشست مایک پمپئو شروط دوازده گانه‌ای را برای توافق جدید با ایران مطرح کرد که برخی از آنها بدین شرح بود: «ایران باید به برنامه موشکهای بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشکهای با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند. ایران باید شهروندان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom