Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار صدها نفر از اساتید، اعضای هیأت‌های علمی و پژوهشگران دانشگاه‌ها و مراکز علمی، دانشگاه را از مراکز بسیار مهم «تربیت قوه‌ی عاقله‌ی کشور» خواندند و با تبیین سه ضرورت اساسی دانشگاه‌ها یعنی «درگیر شدن با مسائل و چالش‌های کشور»، «تربیت فرهنگی، اخلاقی و هویتیِ دانشجویان» و «تحول دائم و اصلاح مستمر در محیط‌های دانشگاهی» تأکید کردند: مسائل و مشکلات کشور باید عالمانه حل شود و استفاده از توانایی‌ها و ظرفیت‌های دانشگاه‌ها و اساتید و دستان توانا و مستعد...
مطالب بیشتررهنمود  
پیام‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ هیأت‌ محترم‌ انجمن‌ اسلامی‌ كارمندان‌ دولت‌
در تاریخ 12/03/1359
بسم الله الرحمن الرحیم

 هیأت‌ محترم‌ انجمن‌ اسلامی‌ كارمندان‌ دولت‌ با درود فراوان‌ یاد آورم‌: امید آنكه‌ به‌ پیروی‌ از رهنمودهای‌ نجاتبخش‌ و سعادت‌ آفرین‌ رهبر كبیر انقلاب‌ در پیشبرد این‌ نهضت‌ الهی‌ كوشا باشید. وحدت‌ را تحقق‌ انقلاب‌ را محتوی‌ زندگی‌ را معنی‌ و اسلام‌ را زندگی‌ بخشید.

  بدانید در این‌ نقطه‌ عطف‌ تاریخ‌، اگر شجاعانه‌ با هر دشمن‌ نرزمید و در هر نهاد با شرق‌ و غرب‌ نجنگید و تا پیروزی‌ نهایی‌ به‌ نبرد انسانی‌ و الهی‌ خویش‌ ادامه‌ ندهید بیم‌ آن‌ می‌رود كه‌ خون‌ شهدای‌ اینراه‌ را هدر دهید.

 ای‌ برادران‌ و ای‌ خواهران‌ با تشكل‌ و انسجام‌ و وحدت‌ و توكل‌ به‌ الله‌ قدم‌ به‌ پیش‌. «ان‌ حزب‌ الله‌ هم‌ المفلحون‌» مطمئن‌ باش‌ كه‌ حزب‌ الله شكست‌ناپذیر است‌.

 و السلام‌ علیكم‌ و رحمة‌ الله و بركاته‌
 برادر شما علی‌ مشكینی‌ ـ قم‌

یاران قدیم

ورود کاربران

طلیعه

article thumbnailسخنان رهبر معظم انقلاب در سالگرد رحلت امام راحل و دستور ایشان به سازمان انرژی هسته‌ای بازتاب‌های فراوانی در رسانه‌های داخلی و خارجی داشت. رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر امام خمینی(ره) در بخشی از بیاناتشان درباره برجام فرمودند: "از برخی حرف‌های بعضی از دولت‌های اروپایی اینجور بر می‌آید که توقع دارند ملت ایران هم تحریم‌ها را تحمل کند و هم از فعالیت هسته‌ای خود دست بکشد و محدودیت‌ها را ادامه دهد. من به این دولت‌ها می‌گویم بدانند که این خواب آشفته تعبیر نمی‌شود."ایشان با بیان اینکه ملت و دولت ایران...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom