Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار وزیر اوقاف و جمعی از علمای سوریه با اشاره به حمایت جمهوری اسلامی ایران از سوریه در خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام، پیروزی را از آنِ ملت‌های مؤمن و مجاهد خواندند و با تأکید بر لزوم پافشاری بر مشترکات اسلامی، گفتند: امیدواریم همگی آن روزی را ببینیم که شما در قدس نماز جماعت می‌خوانید. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با تجلیل از آقای بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه، افزودند: سوریه امروز در خط مقدم قرار دارد، بنابراین وظیفه ما حمایت از ایستادگی سوریه است، البته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1699
دیروز5165
در هفته27058
در ماه72441
مجموع20748417

بازدید کنندگان برخط

7
Online

پیام‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ هیأت‌ محترم‌ انجمن‌ اسلامی‌ كارمندان‌ دولت‌
در تاریخ 12/03/1359
بسم الله الرحمن الرحیم

 هیأت‌ محترم‌ انجمن‌ اسلامی‌ كارمندان‌ دولت‌ با درود فراوان‌ یاد آورم‌: امید آنكه‌ به‌ پیروی‌ از رهنمودهای‌ نجاتبخش‌ و سعادت‌ آفرین‌ رهبر كبیر انقلاب‌ در پیشبرد این‌ نهضت‌ الهی‌ كوشا باشید. وحدت‌ را تحقق‌ انقلاب‌ را محتوی‌ زندگی‌ را معنی‌ و اسلام‌ را زندگی‌ بخشید.

  بدانید در این‌ نقطه‌ عطف‌ تاریخ‌، اگر شجاعانه‌ با هر دشمن‌ نرزمید و در هر نهاد با شرق‌ و غرب‌ نجنگید و تا پیروزی‌ نهایی‌ به‌ نبرد انسانی‌ و الهی‌ خویش‌ ادامه‌ ندهید بیم‌ آن‌ می‌رود كه‌ خون‌ شهدای‌ اینراه‌ را هدر دهید.

 ای‌ برادران‌ و ای‌ خواهران‌ با تشكل‌ و انسجام‌ و وحدت‌ و توكل‌ به‌ الله‌ قدم‌ به‌ پیش‌. «ان‌ حزب‌ الله‌ هم‌ المفلحون‌» مطمئن‌ باش‌ كه‌ حزب‌ الله شكست‌ناپذیر است‌.

 و السلام‌ علیكم‌ و رحمة‌ الله و بركاته‌
 برادر شما علی‌ مشكینی‌ ـ قم‌

ورود کاربران

طلیعه

article thumbnailجریانات مشکوک اخیر به نام دختران خیابان انقلاب که با کشف حجاب و به چوب کردن روسری‌ها آغاز شد خط جدیدی از تلاش دشمنان دین و شریعت در پوشش آزادی خواهی و حقوق اجتماعی است که پیش از این تحت عناوینی چون آزادی‌های یواشکی و چهارشنبه‌های سفید به مبارزه با حجاب و پوشش اسلامی پرداخته بود. این فتنه فرهنگی که در سطح بسیار کوچکی نمایش خود را آغاز کرده است متاسفانه دریک بازی سازی رسانه‌ای و پرداخت بیش از حد و پوشش گسترده آن توسط رسانه‌های وابسته به جریانات خاص به یک موضوع کلان بدل گشته است و برخی نمایندگان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom