Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از مردم قم با تجلیل و تحسین حرکت عظیم، پرشور، به‌موقع و منسجم ملت در روزهای اخیر، به تشریح ابعاد و لایه‌های مختلف توطئه‌ی دشمنان برای سوءاستفاده از مطالبات به‌حق مردم پرداختند و با بیان سخنان مهمی خطاب به آمریکایی‌ها، مسئولان کشور و مردم تأکید کردند: ایستادگی و نبرد «ملت با ضد ملت»، «ایران با ضد ایران» و «اسلام با ضد اسلام» همچون چهل سال گذشته ادامه خواهد داشت اما کینه‌ورزی دشمن نباید موجب شود مسئولان از ضعف‌ها و مشکلات مردم و به‌ویژه طبقات...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز2649
دیروز5175
در هفته7824
در ماه80049
مجموع20488323

بازدید کنندگان برخط

4
Online

پیام‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ هیأت‌ محترم‌ انجمن‌ اسلامی‌ كارمندان‌ دولت‌
در تاریخ 12/03/1359
بسم الله الرحمن الرحیم

 هیأت‌ محترم‌ انجمن‌ اسلامی‌ كارمندان‌ دولت‌ با درود فراوان‌ یاد آورم‌: امید آنكه‌ به‌ پیروی‌ از رهنمودهای‌ نجاتبخش‌ و سعادت‌ آفرین‌ رهبر كبیر انقلاب‌ در پیشبرد این‌ نهضت‌ الهی‌ كوشا باشید. وحدت‌ را تحقق‌ انقلاب‌ را محتوی‌ زندگی‌ را معنی‌ و اسلام‌ را زندگی‌ بخشید.

  بدانید در این‌ نقطه‌ عطف‌ تاریخ‌، اگر شجاعانه‌ با هر دشمن‌ نرزمید و در هر نهاد با شرق‌ و غرب‌ نجنگید و تا پیروزی‌ نهایی‌ به‌ نبرد انسانی‌ و الهی‌ خویش‌ ادامه‌ ندهید بیم‌ آن‌ می‌رود كه‌ خون‌ شهدای‌ اینراه‌ را هدر دهید.

 ای‌ برادران‌ و ای‌ خواهران‌ با تشكل‌ و انسجام‌ و وحدت‌ و توكل‌ به‌ الله‌ قدم‌ به‌ پیش‌. «ان‌ حزب‌ الله‌ هم‌ المفلحون‌» مطمئن‌ باش‌ كه‌ حزب‌ الله شكست‌ناپذیر است‌.

 و السلام‌ علیكم‌ و رحمة‌ الله و بركاته‌
 برادر شما علی‌ مشكینی‌ ـ قم‌

ورود کاربران

طلیعه

article thumbnailنشست شورای امنیت سازمان ملل درباره ناآرامی‌های اخیر ایران که به پیشنهاد نماینده ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل برگزار شده بود به جلسه‌ای برای زیر سوال بردن اقدامات آمریکا در منطقه و انزوای بیش از پیش آمریکا در صحنه بین الملل تبدیل شد . درباره این نشست و نتایج آن نکاتی چند قابل ذکر و تامل است:   1 - با توجه به افزایش اقتدار نظامی و همچنین تئوریک نظام مقدس جمهوری اسلامی در چند سال اخیر در منطقه و جهان و زیر سوال رفتن هژمونی آمریکا خصوصا پس از شکست‌های اخیر سران استکبار در عراق و سوریه، رییس جمهور...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom