Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت، شاخص‌های حکومت علوی یعنی «عدالت، پاک‌دامنی، پارسایی و بامردم بودن» را معیار ارزیابی و سنجش اقدامات مسئولان برشمردند و با بیان نکات مهمی درباره‌ی مسائل اقتصادی، سیاست خارجی و اتحاد و انسجام داخلی، تأکید کردند: در زمینه‌ی اقتصاد باید قوی، پرحجم و باکیفیت کار کرد و مسئولان اقتصادی در حل مشکلات مردم شب و روز نشناسند. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در ارزیابی عملکرد یک‌ساله‌ی دولت دوازدهم، خاطرنشان کردند: در این یک‌سال کارهای خوبی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1348
دیروز5482
در هفته1348
در ماه93361
مجموع20759884

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اطلاعيه‌ تبريك‌ جامعه مدرسین حوزه  علمیه قم به مناسبت عيد سعيد مبعث‌ و اعترافات‌ اعضاء حزب‌ توده‌
در تاريخ 19/02/1362
بسم الله الرحمن الرحيم‏
«اقرء باسم‌ ربك‌ الذي‌ خلق‌ ...»‏

27 رجب‌ عيد سعيد مبعث‌ فرخنده‌ روزي‌ كه‌ انتظارها پايان‌ پذيرفت‌ و وعده‌ الهي‌ تحقق‌ يافت‌ و سرانجام‌ خلوتگاه‌ امين‌ مكه‌ (غار ثور) تجلي‌ گاه‌ نور گرديد و انبوه‌ فرشتگان‌ مقرب‌ در اطراف‌ كوه‌ حرا فرود آمد تا به‌ محمد يتيم‌ مژده‌اي‌ بس‌ عظيم‌ دهند چرا كه‌ مدال‌ پرافتخار رسالت‌ توسط‌ جبرئيل‌ امين‌ بر سينه‌ مبارك‌ مصطفي‌ نصب‌ گرديد و خاتم‌ الانبياء(ص‌) به‌ اسم‌ رب‌ خواندن‌ آغاز نمود تا ظلمت‌ جهل‌ و ناداني‌ از جامعة‌ شرك‌ آلود بزدايد و در ساية‌ تعليم‌ آيات‌ الهي‌ كرامت‌ انسان‌ را به‌ او بنمايد.

و بحمدالله‌ ملت‌ مسلمان‌ ايران‌ در شرايطي‌ اين‌ روز فرخنده‌ را گرامي‌ مي‌دارد كه‌ پرده‌ از چهرة‌ كريه‌ ايادي‌ وابسته‌ به‌ ابرقدرت‌ شرق‌ برداشته‌ شده‌ و اعضاء حزب‌ منحله‌ توده‌ با رسوايي‌ فضاحت‌ باري‌ نسبت‌ به‌ خيانتهاي‌ ننگين‌ چند ده‌ ساله‌ خود اعتراف‌ نموده‌اند بنحوي‌ كه‌ كيفيت‌ افشاء اين‌ جاسوسهاي‌ چپي‌ ناظران‌ سياسي‌ جهاني‌ را با شگفتي‌ عجيب‌ مواجه‌ ساخته‌ است‌ و به‌ اين‌ ترتيب‌ جمهوري‌ اسلامي‌ايران‌ يكبار ديگر با عنايات‌ خفية‌ الهي‌ بر دشمنان‌ زبون‌ فائق‌ آمد و سيه‌ روئي‌ و تيره‌ بختي‌ از آن‌ بدخواهان‌ و دشمنان‌ اسلام‌ گرديد.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ تقدير و تشكر از زحمات‌ نيروهاي‌ مؤثر در كشف‌ اين‌ لانه‌ فساد پيروزي‌ حاصله‌ را كه‌ مقرون‌ به‌ عيد مبعث‌ رسول‌ الله‌(ص‌) و موجب‌ سرور بيشتر مسلمين‌ گرديد به‌ پيشگاه‌ حضرت‌ ولي‌ عصر(عج‌) و نائب‌ گرانقدرش‌ رهبر كبير انقلاب‌ اسلامي‌ حضرت‌ آية‌الله‌ العظمي‌ امام‌ خميني‌ و امت‌ اسلام‌ تبريك‌ و تهنيت‌ گفته‌ اميد آنكه‌ با امدادهاي‌ غيبي‌ خداوند و كوشش‌ بيدريغ‌ سلحشوران‌ اسلام‌ بزودي‌ جشن‌ پيروزي‌ نهايي‌ را در صحن‌ مطهر اباعبدالله‌ الحسين‌(ع‌) بر پا داريم‌ انشاءالله‌.

والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌ الله‌ و بركاته‌
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
بخش‌ سياسي‌‏

طلیعه

article thumbnailفرارسیدن ماه محرم و فرصت گرانقدر تبلیغ برای عالمان دین و روحانیت شیعه، عرصه‌ای گسترده و منحصر به فرد است که باید نهایت بهره برداری از آن صورت گیرد. بیان معارف دین و درس‌های مکتب اهل‌بیت(ع) نیاز همیشگی یک جامعه‌ی دینی برای خود سازی و نوسازی بوده است. در زمانه حاضر نیز که فضا مشوش و سرشار از شبهات و دروغ‌هاست، تبلیغ و تبیین عرصه‌های مختلف دین و دینداری، جهادی بزرگ و حیاتی به شمار می‌آید.تبلیغ صادقانه، صمیمانه و مسئولانه می‌تواند محقق کننده اهداف تعیینی باشد. در موضوع تبلیغ سه محور مهم وجود دارد: 1- فرد...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom