Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت، شاخص‌های حکومت علوی یعنی «عدالت، پاک‌دامنی، پارسایی و بامردم بودن» را معیار ارزیابی و سنجش اقدامات مسئولان برشمردند و با بیان نکات مهمی درباره‌ی مسائل اقتصادی، سیاست خارجی و اتحاد و انسجام داخلی، تأکید کردند: در زمینه‌ی اقتصاد باید قوی، پرحجم و باکیفیت کار کرد و مسئولان اقتصادی در حل مشکلات مردم شب و روز نشناسند. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در ارزیابی عملکرد یک‌ساله‌ی دولت دوازدهم، خاطرنشان کردند: در این یک‌سال کارهای خوبی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز3306
دیروز4553
در هفته13260
در ماه105273
مجموع20771796

بازدید کنندگان برخط

5
Online

اعلام‌ انزجار جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از به‌ رسميت‌ شناختن‌ رژيم‌ صهيونيستي‌ از سوي‌ حكومت‌ لبنان‌
در تاريخ 01/03/1362
بسم الله الرحمن الرحيم‏

نقشه‌ شوم‌ امپرياليسم‌ جهاني‌ با همياري‌ صهيونيزم‌ غارتگر كه‌ زماني‌ بعنوان‌ طرح‌ كمپ‌ ديويد عنوان‌ و با موج‌ شديدي‌ از اعتراضات‌ ملل‌ اسلامي‌و دول‌ انقلابي‌ روبرو گرديد و آن‌ زمان‌ با شكست‌ مواجه‌ شد سرانجام‌ با كوششهاي‌ پي‌ گير آمريكا ـ اسرائيل‌ و عمالشان‌ و پس‌ از تهديد و قتل‌ و غارتهاي‌ مكرر كه‌ به‌ اخراج‌ آواره‌هاي‌ فلسطيني‌ منتهي‌ گرديد بدست‌ حاكم‌ تحميلي‌ و دست‌ پرورده‌ آمريكا (جميل‌ مزدور) به‌ مرحله‌ تصويب‌ و اجراء درآمد و به‌ اين‌ ترتيب‌ پس‌ از لبنان‌ حقوق‌ ملتهاي‌ عرب‌ را زير پا و منافع‌ غارتگران‌ را بر مصالح‌ ملت‌ مقدم‌ داشت‌.

اين‌ خيانت‌ آشكار كه‌ در حقيقت‌ صحه‌ گذاردن‌ بر قتل‌ و غارتها و تجاوزات‌ چند ده‌ ساله‌ صهيونيزم‌ اشغالگر مي‌باشد و لبنان‌ را تسليم‌ اسرائيل‌ نموده‌ در حالي‌ شكل‌ مي‌گيرد كه‌ همه‌ روزه‌ مردم‌ مستضعف‌ لبنان‌ هدف‌ رگبار مسلسلهاي‌ نيروهاي‌ مسلح‌ آمريكايي‌ و اسرائيلي‌ قرار گرفته‌ گروه‌ گروه‌ به‌ خاك‌ و خون‌ مي‌غلتند و از طرفي‌ بوقهاي‌ استعماري‌ با لحنهاي‌ مختلف‌ خواستار خروج‌ يا اخراج‌ نيروهاي‌ خارجي‌ هستند و حال‌ آنكه‌ اسرائيل‌ متجاوز همچنان‌ به‌ محكم‌ كردن‌ جاي‌ پاي‌ خود در لبنان‌ پرداخته‌ است‌ گوئي‌ سربازان‌ اسرائيلي‌ بنظر اين‌ دايه‌هاي‌ دلسوز نيروهاي‌ خودي‌ محسوب‌ مي‌شوند بنابراين‌ آنها نبايد بروند تنها نيروهاي‌ خارجي‌ (سوري‌ و فلسطيني‌) كه‌ مزاحم‌ كشور گشايان‌ فاتح‌ هستند بايد بروند تا حافظان‌ امنيت‌ لبنان‌ يعني‌ سربازان‌ اسرائيلي‌ و ديگر مزدوران‌ آمريكايي‌ چون‌ سعد حداد با خيالي‌ آرام‌ و گامهاي‌ استوار بر خرابه‌هاي‌ لبنان‌ و خيابانهاي‌ اردوگاههاي‌ به‌ غارت‌ رفته‌ صبرا و شتيلا و... بگذرند!!!

آري‌ اين‌ است‌ منطق‌ جهانخواران‌ غارتگر.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ اعلان‌ انزجار شديد از حركت‌ اخير لبنان‌ كه‌ با نظارت‌ مستقيم‌ زورمداران‌ آمريكايي‌ در جهت‌ برسميت‌ شناختن‌ اسرائيل‌ غاصب‌ و خونخوار انجام‌ شد آرزو دارد ملل‌ محروم‌ منطقه‌ بيش‌ از اين‌ در برابر تجاوزات‌ دشمنان‌ قسم‌ خورده‌ محرومين‌ صبر روا ندارند و به‌ انتظار اعلاميه‌هاي‌ بي‌ اثر سازمانهاي‌ بين‌المللي‌ ننشينند و بدانند كه‌ تنها راه‌ رهايي‌ از چنگال‌ خونخواران‌ سنگ‌ دل‌ در پرتو ايمان‌ و توكل‌ بر خدا و اعتماد بنفس‌ و جهاد و مبارزه‌ است‌ كه‌ (ان‌ الله‌ لايغير ما يقوم‌ حتي‌ يغيروا ما بانفسهم‌) والسلام‌ علي‌ من‌ اتبع‌ الهدي‌.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
بخش‌ سياسي‌‏

طلیعه

article thumbnailفرارسیدن ماه محرم و فرصت گرانقدر تبلیغ برای عالمان دین و روحانیت شیعه، عرصه‌ای گسترده و منحصر به فرد است که باید نهایت بهره برداری از آن صورت گیرد. بیان معارف دین و درس‌های مکتب اهل‌بیت(ع) نیاز همیشگی یک جامعه‌ی دینی برای خود سازی و نوسازی بوده است. در زمانه حاضر نیز که فضا مشوش و سرشار از شبهات و دروغ‌هاست، تبلیغ و تبیین عرصه‌های مختلف دین و دینداری، جهادی بزرگ و حیاتی به شمار می‌آید.تبلیغ صادقانه، صمیمانه و مسئولانه می‌تواند محقق کننده اهداف تعیینی باشد. در موضوع تبلیغ سه محور مهم وجود دارد: 1- فرد...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom