Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار وزیر اوقاف و جمعی از علمای سوریه با اشاره به حمایت جمهوری اسلامی ایران از سوریه در خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام، پیروزی را از آنِ ملت‌های مؤمن و مجاهد خواندند و با تأکید بر لزوم پافشاری بر مشترکات اسلامی، گفتند: امیدواریم همگی آن روزی را ببینیم که شما در قدس نماز جماعت می‌خوانید. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با تجلیل از آقای بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه، افزودند: سوریه امروز در خط مقدم قرار دارد، بنابراین وظیفه ما حمایت از ایستادگی سوریه است، البته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز3198
دیروز5258
در هفته17026
در ماه98297
مجموع20774273

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حضرت آيت‎الله جوادي آملي با اشاره به توطئه‌های مختلف صهیونیست‌ها، گفتند: دشمنان می‌خواهند در خاورمیانه آتش به راه بیندازند، آتش آن‌ها یک روز داعش، یک روز تکفیری، یک روز سلفی و یک روز هم پایتخت قرار دادن قدس است.


ایشان توطئه آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس را محکوم کردند و بیان داشتند: امیدواریم آمریکا به هوش بیاید و اگر به هوش نمی‌آید خداوند خطر و توطئه آنها را به خود آنها برگرداند.

ایشان همچنین تصریح کردند: اگر آل خلیفه ظلم‌هایی  که به مسلمانان یمن، بحرین و آیت الله شیخ عیسی قاسم روا می‌دارد را پایان ندهد و آنها را محترمانه حفظ نکند، همان خدایی که صدام، حاکم لیبی و حاکم یمن را به کیفر طغیانگری‌هایشان رساند، اینها را هم مجازات خواهد کرد. (خ-1344)

طلیعه

article thumbnailجریانات مشکوک اخیر به نام دختران خیابان انقلاب که با کشف حجاب و به چوب کردن روسری‌ها آغاز شد خط جدیدی از تلاش دشمنان دین و شریعت در پوشش آزادی خواهی و حقوق اجتماعی است که پیش از این تحت عناوینی چون آزادی‌های یواشکی و چهارشنبه‌های سفید به مبارزه با حجاب و پوشش اسلامی پرداخته بود. این فتنه فرهنگی که در سطح بسیار کوچکی نمایش خود را آغاز کرده است متاسفانه دریک بازی سازی رسانه‌ای و پرداخت بیش از حد و پوشش گسترده آن توسط رسانه‌های وابسته به جریانات خاص به یک موضوع کلان بدل گشته است و برخی نمایندگان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom