Ayeh

رهنمود

  حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار آقای رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه و هیأت همراه، با تأکید بر لزوم افزایش همکاری‌های اقتصادی دو کشور، توافق و همکاری ایران و ترکیه در مسائل مهم دنیای اسلام را بسیار مهم و اثرگذار خواندند و با اشاره به منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی از برگزاری همه‌پرسی در منطقه کردستان عراق، خاطرنشان کردند: آمریکا و قدرت‌های خارجی، غیرقابل اعتماد و به‌دنبال ایجاد یک «اسرائیل جدید» در منطقه هستند. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با اشاره به مشکلات جدی در جهان اسلام از شرق...

مطالب بیشتررهنمود  

اخبار حوزه ریاست و شورای عالی

حضور دبير شوراي عالي امنيت ملي در جلسه شوراي عالي جامعه مدرسين

 دبيرشوراي عالي امنيت ملي، جناب آقاي علي شمعخاني عصر روز جمعه مورخ 1393/06/21 در جلسه شوراي عالي جامعه مدرسين حوزه علميه قم شركت و به ارائه گزارش و تبادل نظر با اعضاي محترم جامعه مدرسين پرداخت.


در ابتداي اين جلسه دريابان شمعخاني به پيشينه ي ارادت خود به جامعه مدرسين حوزه علميه قم و اعضاي محترم آن از قبل از انقلاب تا به امروز اشاره نمود و گفت: ارتباط ما با روحانيت يك ارتباط معامله اي نيست و افتخار مي كنيم كه هميشه در كنار جامعه مدرسين و روحانيت بوده و تا آخر هم خواهيم بود.

دبير شوراي عالي امنيت ملي در ادامه به ارائه گزارشي از وضعيت مسائل داخلي در حوزه اقتصاد، فرهنگ، سياسي و اجتماعي پرداخت و برنامه هاي در دست اقدام در اين زمينه را اعلام نمود.

ايشان سپس به مسائل مختلف امنيتي، سياسي منطقه از جمله  كشورهاي سوريه، عراق، فلسطين، و نقش و سياست هاي جمهوري اسلامي ايران در قبال آنها اشاره نمود .و اعلام كرد در زمان خود تصميمات منطقي اتخاذ شده و خواهد شد.

در ادامه اين جلسه اعضاي محترم جامعه مدرسين حوزه علميه قم نقطه نظرات و نگراني هاي خود را در مسائل گوناگون داخلي و خارجي و مباحث مطرح شده با دبير شوراي عالي امنيت ملي در ميان گذاشته و ايشان نيز به ارائه توضيحات لازم پرداختند.

ورود کاربران

طلیعه

  این روزها به‌واسطه اظهارات ضد برجامی مقامات آمریکایی و دور جدید اتهام زنی‌های آنها علیه ایران، برخی گمانه زنی‌ها حکایت از اقدام احتمالی رییس جمهور آمریکا در تایید نکردن پایبندی ایران به روح برجام در راستای اجرای قانون کورکر- کاردین دارد .حدود دو سال و نیم قبل یعنی در فروردین سال 94 و درست سه ماه قبل از توافق وین، کنگره آمریکا قانونی را تصویب کرد که براساس نام طراحان اصلی آن، به قانون کورکر- کاردین موسوم است. بر اساس این قانون، رییس جمهور آمریکا ملزم شده که هر نود روز گزارشی از پایبندی ایران...

مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom