Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان، بازآفرینی روحیه‌ی شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه‌ی انقلاب» برشمردند و با دعوت مردم و جوانان و همچنین مسئولان به بیداری و هوشیاری در مقابل توطئه‌های جبهه‌ی استکبار و در رأس آن آمریکا، گفتند: همه باید تلاش خود را برای تقویت اقتصاد کشور و تولید ملی مضاعف کنند و مسئولان نیز باید مراقب باشند تا فریب ظاهرسازی و زبان‌بازی دشمن را نخورند و دشمن خبیثی که از در بیرون شده است، از پنجره وارد نشود.ایشان استمرار این...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز610
دیروز806
در هفته610
در ماه14667
مجموع20990784

بازدید کنندگان برخط

8
Online

اعضاي محترم جامعه مدرسين حوزه علميه قم عصر امروز پنج شنبه 1393/02/11 با حضرت آيت الله نوري همداني دامت بركاته در دفتر معظم له ديدار كردند

در ابتداي اين ديدار حضرت آيت الله يزدي، رئيس محترم شوراي عالي جامعه مدرسين حوزه علميه قم گزارشي از روند فعاليت هاي اين جامعه را ارائه فرمودند.

ايشان با اشاره به بيش از پنجاه سال حضور و فعاليت جامعه مدرسين فرمودند: جامعه مدرسين يك نهاد مستقل حوزوي است كه به مسائل علمي، فرهنگي و سياسي اين نيم قرن پرداخته است.

رئيس شوراي عالي جامعه مدرسين حوزه علميه قم در ادامه به فعاليت هاي معاونت هاي چهارگانه جامعه مدرسين، دبيرخانه علمي و محتوايي، دفتر امور بين الملل و دفتر جامعه مدرسين اشاره نموده و فرمودند: در جامعه مدرسين ارتباط با نظام اسلامي، روحانيت سراسر كشور، حوزه هاي علميه، هيات مذهبي و ارگان هاي مردمي هميشه مد نظر بوده و در اين زمينه فعاليت هاي گسترده اي صورت گرفته است.

سپس حضرت آيت الله نوري همداني ضمن عرض خير مقدم؛ با اشاره به فعاليت نيم قرن حضور جامعه مدرسين فرمودند: جامعه مدرسين يك نهاد تاثير گذار در كشور است و من افتخار مي كنم كه از بدو تاسيس آن حضور داشته ام.

معظم له در ادامه به نكات مهمي چون حوزه هاي علميه، اصلاح دروس حوزه و بروز رساني آن، ضرورت تشكيل دروس اخلاق، شناخت كامل از طلاب، حمايت و دفاع از كيان نظام اسلامي، حفظ دستاوردهاي نظام اسلامي و مقابله با استكبار جهاني اشاره و توصيه هاي مهمي در اين زمينه ارائه فرمودند.

گزارش تصويري اين ديدار:


 

ورود کاربران

طلیعه

article thumbnailحدود هفت ماه قبل دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا رسما خروج این کشور از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را اعلام کرد و چند روز پس از آن وزیر خارجه آمریکا با حضور در نشست اندیشکده آمریکایی «هریتیج» استراتژی جدید این کشور درباره ایران را مطرح کرد. در آن نشست مایک پمپئو شروط دوازده گانه‌ای را برای توافق جدید با ایران مطرح کرد که برخی از آنها بدین شرح بود: «ایران باید به برنامه موشکهای بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشکهای با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند. ایران باید شهروندان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom