Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار وزیر اوقاف و جمعی از علمای سوریه با اشاره به حمایت جمهوری اسلامی ایران از سوریه در خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام، پیروزی را از آنِ ملت‌های مؤمن و مجاهد خواندند و با تأکید بر لزوم پافشاری بر مشترکات اسلامی، گفتند: امیدواریم همگی آن روزی را ببینیم که شما در قدس نماز جماعت می‌خوانید. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با تجلیل از آقای بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه، افزودند: سوریه امروز در خط مقدم قرار دارد، بنابراین وظیفه ما حمایت از ایستادگی سوریه است، البته...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز2862
دیروز5492
در هفته33713
در ماه79096
مجموع20755072

بازدید کنندگان برخط

9
Online

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری شامگاه سه شنبه مورخ 1396/07/25 پس از ورد به شهر تبریز و نشست خبری که با حضور خبرنگاران و تصویرگران استانی برگزارشد جهت تجلیل از مقام شامخ شهدا و خانواده های آنها با حضور در مصلی بزرک امام خمینی(ره) شهر تبریز به سخنرانی و تجلیل از خانواده شهدا پرداخت.


نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در همایش گرامیداشت شهدای مدافع حرم که با حضور خانواده های شهدای استان آذربایجان شرقی و خانواده شهید حججی برگزار شده اظهار داشت: هدف اصلی برپایی همایش شهدا، انتقال فرهنگ ایثار و شهادت نسل جدید جامعه است.

ایشان افزودند هدف اصلی برگزاری یادواره شهدا، انتقال پیام‌های شهدا به نسلی است که دوران دفاع مقدس را ندیده‌اند، وقتی یادواره شهدا برگزار می‌شود، می‌خواهیم با تمام معنا بگوییم که ایثار چیست و عاشقانه سردادن برای اسلام چگونه اتفاق می‌افتد.

دبیر هشتمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین و عملای بلاد خاطرنشان کرد: هر مجلسی برای شهدا درسی برای تشنگانی است که آرمان‌های شهدا را درک نکرده‌اند.


وی با اشاره به اینکه در مراسم تشییع پیکر شهید حججی، افراد با تمام عقاید و تفکرات آمده بودند تا بگویند خانواده شهید حججی تنها نیستند و این شهید فرزند ایران است، تصریح کرد: فرزندان رشید انقلاب هشت سال جنگیدند و دفاع مقدس را با نام اسلام،اهل بیت و رهبری امام راحل مزین کرده و باعث شدند حتی یک وجب از خاک وطن را از دست ندهیم.

امام جمعه محترم قم اذعان داشت: در یادواره شهدا می‌خواهیم بگوییم که ما نیاز به روحیه مقاومت و شهادت‌ طلبی داریم و باید بدانیم که شهدایی مانند شهید حججی با کار خود پیام قرآن را برای تک تک ما بازگو کردند؛ که ای ملت غافل نباشید زیرا ما هنوز دشمن داریم.


آیت الله حسینی بوشهری ابراز کرد: امروز آمده‌ایم بگوییم، ای دشمنان دست از سر ما برداشته و با سخنان سخیف ایران را خطاب قرار ندهید.

نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه وقتی بوش پدر ایران را تهدید کرد، افعانستان در اختیار ایران قرار گرفت و وقتی بوش پسر ایران را تهدید کرد، عراق در کنار ایران قرار گرفت و در ادامه اوباما  ایران را تهدید کرد که سوریه و یمن با ایران هم پیمان شدند، افزود: قطعاً ترامپ ایران را تهدید کند سایر کشورها همراه ایران خواهند شد.

ایشان افزودند: خدا را سپاس می‌گوییم که دشمنان ایران را احمق خلق کرده زیرا اخیراً دیدیم ترامپ با چه ادبیاتی با ملت ایران صحبت کرد.

نایب رئیس جامعه مدرسین جامعه مدرسین با اشاره به اینکه دشمن امروزه بحث ایران‌هراسی، اسلام‌هراسی و شیعه‌هراسی را تبلیغ می‌کند،گفت: دشمن بداند ایران اسلامی با اتکاء به خون شهدای خود و آرمان‌ها مسیر را استوارتر طی خواهند کرد.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه خاطرنشان کرد: هر جا خانواده شهید حججی گام بگذارد همه خیرمقدم به آنها خواهند گفت و  من هم از قم به تبریز آمده‌ام تا خوشامدگوی این خانواده بزرگوار باشم.

آیت‌الله حسینی بوشهری با یادآوری اینکه رهبر انقلاب اسلامی در مراسم تشییع شهید حججی حضور یافته و بوسه بر تابوت این شهید بزرگوار زدند، گفت: وظیفه همه ما در صحنه ماندن و ادامه دادن راه پاک شهداست و نباید هیچگاه دست از دامن امامت و ولایت برداریم.

ورود کاربران

طلیعه

article thumbnailجریانات مشکوک اخیر به نام دختران خیابان انقلاب که با کشف حجاب و به چوب کردن روسری‌ها آغاز شد خط جدیدی از تلاش دشمنان دین و شریعت در پوشش آزادی خواهی و حقوق اجتماعی است که پیش از این تحت عناوینی چون آزادی‌های یواشکی و چهارشنبه‌های سفید به مبارزه با حجاب و پوشش اسلامی پرداخته بود. این فتنه فرهنگی که در سطح بسیار کوچکی نمایش خود را آغاز کرده است متاسفانه دریک بازی سازی رسانه‌ای و پرداخت بیش از حد و پوشش گسترده آن توسط رسانه‌های وابسته به جریانات خاص به یک موضوع کلان بدل گشته است و برخی نمایندگان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom