Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار صدها نفر از اساتید، اعضای هیأت‌های علمی و پژوهشگران دانشگاه‌ها و مراکز علمی، دانشگاه را از مراکز بسیار مهم «تربیت قوه‌ی عاقله‌ی کشور» خواندند و با تبیین سه ضرورت اساسی دانشگاه‌ها یعنی «درگیر شدن با مسائل و چالش‌های کشور»، «تربیت فرهنگی، اخلاقی و هویتیِ دانشجویان» و «تحول دائم و اصلاح مستمر در محیط‌های دانشگاهی» تأکید کردند: مسائل و مشکلات کشور باید عالمانه حل شود و استفاده از توانایی‌ها و ظرفیت‌های دانشگاه‌ها و اساتید و دستان توانا و مستعد...
مطالب بیشتررهنمود  
پیام‌ تسلیت‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی شهادت‌ شهید قدوسی‌
در تاریخ 17/06/1360
بسم الله الرحمن الرحیم

 محضر مقدس‌ مرجع‌ عالیقدر رهبر بزرگوار آیت‌الله‌ العظمی‌ امام‌ خمینی‌ دام‌ ظله‌ شهادت‌ برادر عزیزمان‌ همسنگر و همرزم‌ پرهیزگار و مقاوم‌ دادستان‌ كل‌ انقلاب‌ اسلامی‌ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین‌ آقای‌ قدوسی‌ را به‌ پیشگاه‌ حضرت‌ ولی‌ عصر ارواحنا فداه‌ و آن‌ امام‌ بزرگوار تبریك‌ و تسلیت‌ می‌گوییم‌.

 جامعه‌ مدرسین‌ و شورای‌ عالی‌ قضایی‌ برادر و همرزمی‌ گرانقدر را از دست‌ داد. او بسوی‌ رضوان‌ خدا شتافت‌ و به‌ لقاءالله‌ پیوست‌ و مسؤولیت‌ ما را سنگین‌تر ساخت‌. ما شاهد اخلاص‌ و تلاش‌ مداوم‌ این‌ شهید سعید بودیم‌.

 دشمن‌ سیه‌ دل‌ بداند كه‌ این‌ جنایات‌ جز رسوایی‌ بیشتر برای‌ او و عوامل‌ منفور و بیچاره‌اش‌ ثمری‌ نخواهد داشت‌ و ملت‌ بپا خاسته‌ ما یكپارچه‌ و قاطعتر ته‌ مانده‌ تفاله‌های‌ گندیده‌ را به‌ زباله‌دان‌ تاریخ‌ خواهد ریخت‌. ملت‌ ما مصمم‌ است‌ تا به‌ خواست‌ خدا و رهبری‌ آن‌ امام‌ عزیز با تمام‌ قوا انقلاب‌ اسلامی‌ را به‌ پیروزی‌ كامل‌ كه‌ استقرار حكوت‌ مستضعفین‌ بر سراسر جهان‌ است‌ برساند و میداند كه‌ تمام‌ مستكبرین‌ غارتگر نیروهای‌ شیطانی‌ خود را با تلاشهایی‌ مذبوحانه‌ بكار گرفته‌ و طبعاً چنین‌ ضایعاتی‌ اسفبار دور از انتظار نیست‌.

 ما خدا را سپاسگزاریم‌ كه‌ امت‌ شهید پرور هر روز هوشیارتر و مقاومتر شده‌ و با همكاری‌ این‌ ملت‌ همیشه‌ در صحنه‌ است‌ كه‌ جنگاوران‌ عزیز شجاعانه‌ دشمن‌ مزدور را به‌ سوی‌ مرزها عقب‌ می‌رانند و بقیه‌ عوامل‌ پوسیده‌ داخلی‌ او به‌ كیفر الهی‌ گرفتار می‌شوند.

 در خاتمه‌ بقای‌ عمر آن‌ امام‌ عزیز را تا انقلاب‌ جهانی‌ حضرت‌ مهدی‌(ع‌) از خداوند منان‌ خواستاریم‌ و امیدواریم‌ رضوان‌ و مغفرتش‌ را برای‌ این‌ شهید سعید و افسر فداكار اسلام‌ شهید سرهنگ‌ وحید دستجردی‌ و سایر شهدای‌ راه‌ قرآن‌ و صلوات‌ و رحمتش‌ را بر بازماندگان‌ آنان‌ نازل‌ فرماید.

 به‌ همین‌ مناسبت‌ فردا بعد از ظهر را به‌ یاد آنان‌ در مدرسه‌ فیضیه‌ به‌ سوگ‌ خواهیم‌ نشست‌.

 
 جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌

یاران قدیم

طلیعه

article thumbnailسخنان رهبر معظم انقلاب در سالگرد رحلت امام راحل و دستور ایشان به سازمان انرژی هسته‌ای بازتاب‌های فراوانی در رسانه‌های داخلی و خارجی داشت. رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر امام خمینی(ره) در بخشی از بیاناتشان درباره برجام فرمودند: "از برخی حرف‌های بعضی از دولت‌های اروپایی اینجور بر می‌آید که توقع دارند ملت ایران هم تحریم‌ها را تحمل کند و هم از فعالیت هسته‌ای خود دست بکشد و محدودیت‌ها را ادامه دهد. من به این دولت‌ها می‌گویم بدانند که این خواب آشفته تعبیر نمی‌شود."ایشان با بیان اینکه ملت و دولت ایران...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom