Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان، بازآفرینی روحیه‌ی شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه‌ی انقلاب» برشمردند و با دعوت مردم و جوانان و همچنین مسئولان به بیداری و هوشیاری در مقابل توطئه‌های جبهه‌ی استکبار و در رأس آن آمریکا، گفتند: همه باید تلاش خود را برای تقویت اقتصاد کشور و تولید ملی مضاعف کنند و مسئولان نیز باید مراقب باشند تا فریب ظاهرسازی و زبان‌بازی دشمن را نخورند و دشمن خبیثی که از در بیرون شده است، از پنجره وارد نشود.ایشان استمرار این...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز560
دیروز786
در هفته5450
در ماه13811
مجموع20989928

بازدید کنندگان برخط

5
Online

پیام‌ تسلیت‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی شهادت‌ شهید قدوسی‌
در تاریخ 17/06/1360
بسم الله الرحمن الرحیم

 محضر مقدس‌ مرجع‌ عالیقدر رهبر بزرگوار آیت‌الله‌ العظمی‌ امام‌ خمینی‌ دام‌ ظله‌ شهادت‌ برادر عزیزمان‌ همسنگر و همرزم‌ پرهیزگار و مقاوم‌ دادستان‌ كل‌ انقلاب‌ اسلامی‌ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین‌ آقای‌ قدوسی‌ را به‌ پیشگاه‌ حضرت‌ ولی‌ عصر ارواحنا فداه‌ و آن‌ امام‌ بزرگوار تبریك‌ و تسلیت‌ می‌گوییم‌.

 جامعه‌ مدرسین‌ و شورای‌ عالی‌ قضایی‌ برادر و همرزمی‌ گرانقدر را از دست‌ داد. او بسوی‌ رضوان‌ خدا شتافت‌ و به‌ لقاءالله‌ پیوست‌ و مسؤولیت‌ ما را سنگین‌تر ساخت‌. ما شاهد اخلاص‌ و تلاش‌ مداوم‌ این‌ شهید سعید بودیم‌.

 دشمن‌ سیه‌ دل‌ بداند كه‌ این‌ جنایات‌ جز رسوایی‌ بیشتر برای‌ او و عوامل‌ منفور و بیچاره‌اش‌ ثمری‌ نخواهد داشت‌ و ملت‌ بپا خاسته‌ ما یكپارچه‌ و قاطعتر ته‌ مانده‌ تفاله‌های‌ گندیده‌ را به‌ زباله‌دان‌ تاریخ‌ خواهد ریخت‌. ملت‌ ما مصمم‌ است‌ تا به‌ خواست‌ خدا و رهبری‌ آن‌ امام‌ عزیز با تمام‌ قوا انقلاب‌ اسلامی‌ را به‌ پیروزی‌ كامل‌ كه‌ استقرار حكوت‌ مستضعفین‌ بر سراسر جهان‌ است‌ برساند و میداند كه‌ تمام‌ مستكبرین‌ غارتگر نیروهای‌ شیطانی‌ خود را با تلاشهایی‌ مذبوحانه‌ بكار گرفته‌ و طبعاً چنین‌ ضایعاتی‌ اسفبار دور از انتظار نیست‌.

 ما خدا را سپاسگزاریم‌ كه‌ امت‌ شهید پرور هر روز هوشیارتر و مقاومتر شده‌ و با همكاری‌ این‌ ملت‌ همیشه‌ در صحنه‌ است‌ كه‌ جنگاوران‌ عزیز شجاعانه‌ دشمن‌ مزدور را به‌ سوی‌ مرزها عقب‌ می‌رانند و بقیه‌ عوامل‌ پوسیده‌ داخلی‌ او به‌ كیفر الهی‌ گرفتار می‌شوند.

 در خاتمه‌ بقای‌ عمر آن‌ امام‌ عزیز را تا انقلاب‌ جهانی‌ حضرت‌ مهدی‌(ع‌) از خداوند منان‌ خواستاریم‌ و امیدواریم‌ رضوان‌ و مغفرتش‌ را برای‌ این‌ شهید سعید و افسر فداكار اسلام‌ شهید سرهنگ‌ وحید دستجردی‌ و سایر شهدای‌ راه‌ قرآن‌ و صلوات‌ و رحمتش‌ را بر بازماندگان‌ آنان‌ نازل‌ فرماید.

 به‌ همین‌ مناسبت‌ فردا بعد از ظهر را به‌ یاد آنان‌ در مدرسه‌ فیضیه‌ به‌ سوگ‌ خواهیم‌ نشست‌.

 
 جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌

طلیعه

article thumbnailحدود هفت ماه قبل دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا رسما خروج این کشور از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را اعلام کرد و چند روز پس از آن وزیر خارجه آمریکا با حضور در نشست اندیشکده آمریکایی «هریتیج» استراتژی جدید این کشور درباره ایران را مطرح کرد. در آن نشست مایک پمپئو شروط دوازده گانه‌ای را برای توافق جدید با ایران مطرح کرد که برخی از آنها بدین شرح بود: «ایران باید به برنامه موشکهای بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشکهای با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند. ایران باید شهروندان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom