Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت، شاخص‌های حکومت علوی یعنی «عدالت، پاک‌دامنی، پارسایی و بامردم بودن» را معیار ارزیابی و سنجش اقدامات مسئولان برشمردند و با بیان نکات مهمی درباره‌ی مسائل اقتصادی، سیاست خارجی و اتحاد و انسجام داخلی، تأکید کردند: در زمینه‌ی اقتصاد باید قوی، پرحجم و باکیفیت کار کرد و مسئولان اقتصادی در حل مشکلات مردم شب و روز نشناسند. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در ارزیابی عملکرد یک‌ساله‌ی دولت دوازدهم، خاطرنشان کردند: در این یک‌سال کارهای خوبی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز3240
دیروز4553
در هفته13194
در ماه105207
مجموع20771730

بازدید کنندگان برخط

6
Online

پیام‌ تسلیت‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی شهادت‌ شهید قدوسی‌
در تاریخ 17/06/1360
بسم الله الرحمن الرحیم

 محضر مقدس‌ مرجع‌ عالیقدر رهبر بزرگوار آیت‌الله‌ العظمی‌ امام‌ خمینی‌ دام‌ ظله‌ شهادت‌ برادر عزیزمان‌ همسنگر و همرزم‌ پرهیزگار و مقاوم‌ دادستان‌ كل‌ انقلاب‌ اسلامی‌ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین‌ آقای‌ قدوسی‌ را به‌ پیشگاه‌ حضرت‌ ولی‌ عصر ارواحنا فداه‌ و آن‌ امام‌ بزرگوار تبریك‌ و تسلیت‌ می‌گوییم‌.

 جامعه‌ مدرسین‌ و شورای‌ عالی‌ قضایی‌ برادر و همرزمی‌ گرانقدر را از دست‌ داد. او بسوی‌ رضوان‌ خدا شتافت‌ و به‌ لقاءالله‌ پیوست‌ و مسؤولیت‌ ما را سنگین‌تر ساخت‌. ما شاهد اخلاص‌ و تلاش‌ مداوم‌ این‌ شهید سعید بودیم‌.

 دشمن‌ سیه‌ دل‌ بداند كه‌ این‌ جنایات‌ جز رسوایی‌ بیشتر برای‌ او و عوامل‌ منفور و بیچاره‌اش‌ ثمری‌ نخواهد داشت‌ و ملت‌ بپا خاسته‌ ما یكپارچه‌ و قاطعتر ته‌ مانده‌ تفاله‌های‌ گندیده‌ را به‌ زباله‌دان‌ تاریخ‌ خواهد ریخت‌. ملت‌ ما مصمم‌ است‌ تا به‌ خواست‌ خدا و رهبری‌ آن‌ امام‌ عزیز با تمام‌ قوا انقلاب‌ اسلامی‌ را به‌ پیروزی‌ كامل‌ كه‌ استقرار حكوت‌ مستضعفین‌ بر سراسر جهان‌ است‌ برساند و میداند كه‌ تمام‌ مستكبرین‌ غارتگر نیروهای‌ شیطانی‌ خود را با تلاشهایی‌ مذبوحانه‌ بكار گرفته‌ و طبعاً چنین‌ ضایعاتی‌ اسفبار دور از انتظار نیست‌.

 ما خدا را سپاسگزاریم‌ كه‌ امت‌ شهید پرور هر روز هوشیارتر و مقاومتر شده‌ و با همكاری‌ این‌ ملت‌ همیشه‌ در صحنه‌ است‌ كه‌ جنگاوران‌ عزیز شجاعانه‌ دشمن‌ مزدور را به‌ سوی‌ مرزها عقب‌ می‌رانند و بقیه‌ عوامل‌ پوسیده‌ داخلی‌ او به‌ كیفر الهی‌ گرفتار می‌شوند.

 در خاتمه‌ بقای‌ عمر آن‌ امام‌ عزیز را تا انقلاب‌ جهانی‌ حضرت‌ مهدی‌(ع‌) از خداوند منان‌ خواستاریم‌ و امیدواریم‌ رضوان‌ و مغفرتش‌ را برای‌ این‌ شهید سعید و افسر فداكار اسلام‌ شهید سرهنگ‌ وحید دستجردی‌ و سایر شهدای‌ راه‌ قرآن‌ و صلوات‌ و رحمتش‌ را بر بازماندگان‌ آنان‌ نازل‌ فرماید.

 به‌ همین‌ مناسبت‌ فردا بعد از ظهر را به‌ یاد آنان‌ در مدرسه‌ فیضیه‌ به‌ سوگ‌ خواهیم‌ نشست‌.

 
 جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌

طلیعه

article thumbnailفرارسیدن ماه محرم و فرصت گرانقدر تبلیغ برای عالمان دین و روحانیت شیعه، عرصه‌ای گسترده و منحصر به فرد است که باید نهایت بهره برداری از آن صورت گیرد. بیان معارف دین و درس‌های مکتب اهل‌بیت(ع) نیاز همیشگی یک جامعه‌ی دینی برای خود سازی و نوسازی بوده است. در زمانه حاضر نیز که فضا مشوش و سرشار از شبهات و دروغ‌هاست، تبلیغ و تبیین عرصه‌های مختلف دین و دینداری، جهادی بزرگ و حیاتی به شمار می‌آید.تبلیغ صادقانه، صمیمانه و مسئولانه می‌تواند محقق کننده اهداف تعیینی باشد. در موضوع تبلیغ سه محور مهم وجود دارد: 1- فرد...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom