Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهیدان، بازآفرینی روحیه‌ی شجاعت و شهادت در نسل جوان مؤمنِ انقلابی امروز را «معجزه‌ی انقلاب» برشمردند و با دعوت مردم و جوانان و همچنین مسئولان به بیداری و هوشیاری در مقابل توطئه‌های جبهه‌ی استکبار و در رأس آن آمریکا، گفتند: همه باید تلاش خود را برای تقویت اقتصاد کشور و تولید ملی مضاعف کنند و مسئولان نیز باید مراقب باشند تا فریب ظاهرسازی و زبان‌بازی دشمن را نخورند و دشمن خبیثی که از در بیرون شده است، از پنجره وارد نشود.ایشان استمرار این...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز375
دیروز764
در هفته4479
در ماه12840
مجموع20988957

بازدید کنندگان برخط

10
Online

 دبيرشوراي عالي امنيت ملي، جناب آقاي علي شمعخاني عصر روز جمعه مورخ 1393/06/21 در جلسه شوراي عالي جامعه مدرسين حوزه علميه قم شركت و به ارائه گزارش و تبادل نظر با اعضاي محترم جامعه مدرسين پرداخت.


در ابتداي اين جلسه دريابان شمعخاني به پيشينه ي ارادت خود به جامعه مدرسين حوزه علميه قم و اعضاي محترم آن از قبل از انقلاب تا به امروز اشاره نمود و گفت: ارتباط ما با روحانيت يك ارتباط معامله اي نيست و افتخار مي كنيم كه هميشه در كنار جامعه مدرسين و روحانيت بوده و تا آخر هم خواهيم بود.

دبير شوراي عالي امنيت ملي در ادامه به ارائه گزارشي از وضعيت مسائل داخلي در حوزه اقتصاد، فرهنگ، سياسي و اجتماعي پرداخت و برنامه هاي در دست اقدام در اين زمينه را اعلام نمود.

ايشان سپس به مسائل مختلف امنيتي، سياسي منطقه از جمله  كشورهاي سوريه، عراق، فلسطين، و نقش و سياست هاي جمهوري اسلامي ايران در قبال آنها اشاره نمود .و اعلام كرد در زمان خود تصميمات منطقي اتخاذ شده و خواهد شد.

در ادامه اين جلسه اعضاي محترم جامعه مدرسين حوزه علميه قم نقطه نظرات و نگراني هاي خود را در مسائل گوناگون داخلي و خارجي و مباحث مطرح شده با دبير شوراي عالي امنيت ملي در ميان گذاشته و ايشان نيز به ارائه توضيحات لازم پرداختند.

طلیعه

article thumbnailحدود هفت ماه قبل دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا رسما خروج این کشور از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را اعلام کرد و چند روز پس از آن وزیر خارجه آمریکا با حضور در نشست اندیشکده آمریکایی «هریتیج» استراتژی جدید این کشور درباره ایران را مطرح کرد. در آن نشست مایک پمپئو شروط دوازده گانه‌ای را برای توافق جدید با ایران مطرح کرد که برخی از آنها بدین شرح بود: «ایران باید به برنامه موشکهای بالستیک خود پایان دهد و پرتاب یا توسعه موشکهای با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را متوقف کند. ایران باید شهروندان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom